2020 En Çok İndirilen Bilgisayar Programlar

Her yıl gelişen internet dünyasında ihtiyaçlarla beraber doğan her yıl bir sürü yeni bilgisayar programları üretilip geliştirilmektedir. Bilgisayarlardaki ihtiyaçlar şekil değiştirse de yine ortak amaçlar doğrultusunda ilerlemektedir geçmişten günümüze örneğin internet dünyasının ilk web tarayıcılarından biri olan Netscape’ in yerini günümüzde Google crhome, Mozilla Firefox ve Internet Explorer gibi web tarayıcıları almıştır. Hepsini incelediğimizde amaç ortak fakat hepsinin birbirinden ayırt edici farklı fonksiyonel yapıları bulunmaktadır. Bu yapıları da onların birbirinden ayırt edilmesini sağlar ve aralarındaki rekabeti oluşturmaktadır. İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veren ve en kullanışlı bilgisayar programları her yıl kendi içerisinde en çok tercih edilenler listesinde sıralanmaktadır.

2020 En Çok İndirilen Bilgisayar Programları Nelerdir?

  • Google Crhome: Google Chrome Sergey Brinve Larry Page tarafından Stanford Üniversitesi öğrencisi oldukları sırada 4 Eylül 1998 yılında kurulmuştur. Google chrome modern internet dünyası için kurulmuş oldukça hızlı ve güvenilir bir web tarayıcısıdır. 2020 yılının en çok indirilen bilgisayar programlarından biridir. Sizde hızlı ve güvenilir bir web tarayıcısı kullanmak isterseniz Google Chrome’ u https://tr.erdroid.com/ sitesinden indirebilirsiniz.
  • Skype: Friis ve Niklas Zentröm tarafından kurulmuş sesli, videolu ve metin halinde görüşme yapmasını sağlayan bir programdır. 2020 yılının en çok indirilen bilgisayar programları arasında Skype’ ta bulunmaktadır sizde internet üzerinden ücretsiz videolu sesli görüşme yapmak için bir program arıyorsanız Skype’ ı https://tr.erdroid.com/ sitesinden indirebilirsiniz.
  • Whatsapp Web: Öncelikli olarak bir telefon uygulaması olan Whatsapp sesli, görüntülü ve metin halinde görüşmeler sağlamaktadır. Telefon uygulamasından sonra bilgisayar üzerinde de Whatsapp Web olarak kullanılmaktadır. Whatsapp Web uygulamasını https://tr.erdroid.com/ internet sitesinden indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir