Adobe Photoshop Hatası 1 Çözümü

Hata 1 ekrana, program penceresiyle gelmekte. Bilgisayarınız aynı programı çalıştıracakken hata 1 ile kilitliyor. Adobe Photoshop Error 1 görüntülenmiştir. Windows ağır çalışarak fare ya da klavye girdilerine de yavaş tepki vermektedir. Bilgisayarınız periyodik bir şekilde her seferinde de birkaç saniye sürebilecek şekilde donmaktadır. Bu 1 hata mesajı, adobe systems INC. İle ilişkili olan yazılım programlarını çalıştırırken, yükleme esnasında, Windows başlatmasıyla, kapatmasıyla ya da hatta Windows işletim sistemlerinin yüklenmesiyle beraber ortaya çıkabilmektedir. 1 hatasının da nerede ve ne zaman ortaya çıkacağı kaydını tutmak, sorunu gidermekteki en önemli bir parça olmaktadır.

Adım Adım Çözümü

Hata 1 ile alakalı olan kayıt defteri girdilerini onarmalısınız. Bilgisayarınızda kötü amaçlı bir şekilde yazılımlara karşı da tam tarama yapılmalıdır. Disk temizleme ile sisteminizdeki gereksiz olan şeyleri temizleyebilirsiniz. Bilgisayarınızdaki aygıt sürücüleri güzel bir şekilde güncellemelisiniz. En son sistemle değişikliklerini geri alabilmek için Windows sistem geri yüklemeyi kullanmalısınız. Hatası 1 ile alakalı olan Adobe Photoshop Programını kaldırmalı, tekrar yüklemelisiniz. Winows Sistem Dosyası denetleyicisini çalıştırın. Sfc/scannow denetleyicisidir. Kullanılabilen Windows güncellemelerinin tümünü de yükleyebilirsiniz. Temiz Windows yüklemesi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Nedenleri

Adobe photoshop yazılımın bozuk bir şekilde indirilmesinden kaynaklı olabilmektedir. Yahut eksikte kurmuş olabilirsiniz.

Son adobe photoshop ile alakalı olan yazılım değişikliği kaynaklanmış olan, Adobe Photoshop program dosyalarını da bozmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir