Allower Sosyal Medya Video İndirme Uygulaması

Hepimiz farklı platformlar kullansak da mutlaka sosyal medya kullanıyoruz. Özellikle de Instagram gibi görsele dayalı sosyal medya platformlarında her gün onlarca videoya denk gelebiliriz. Bu videoların bazılarını paylaşmak, bazılarını saklamak, bazılarını da düzenlemek adında indirmek isteyebiliriz. Bu konuda onlarca farklı uygulama olsa da Allower’ın en iyisi olduğunu garanti edebiliriz.

Allower İle Sosyal Medya Videolarını İndirin!

Android akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz sadece 10 megabaytlık bir uygulama ile dilediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Şayet işinize yarayacak bir video indirme uygulaması arıyorsanız Allower uygulamasını mutlaka kullanmalısınız. Henüz daha ilk sürümü ile kullanıma başlanan uygulama alacağı güncellemeler ile çok daha iyi bir hale gelecektir. Fakat ilk sürüm olmasına rağmen sunduğu özellikler ile gerçekten de amacına hizmet ediyor.

Allower sayesinde sosyal medya video indirmek oldukça kolay bir hal alıyor. Sadece hesabınıza giriş yapmanız yeterli. Ardından dilerseniz videoları, dilerseniz de hikayeleri kolayca indirebilir, hafızanızda saklayabilirsiniz.

Allower Uygulamasını İndir

Akıllı telefonunuzda sadece 10 megabayt yer kaplayan bu uygulamanın işlevleri oldukça fazla. Sizler de kolayca sosyal medya videoları indirmek istiyorsanız öncelikle Allower uygulamasını akıllı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Basit ara yüzü ve kolay kullanım özellikleriyle uygulamayı dilediğiniz gibi kullanabilir, fazla zaman ayırmadan dilediğiniz sosyal medya platformundan video indirmeye hemen başlayabilirsiniz.

Allower uygulamasını indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eokapps.allower

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir