Apex Legends: Lifeline Kılavuzu

Lifeline şu anda Apex Legends’da bulunan tek doktor ve sonuç olarak son derece popüler bir Legend. İyileştirme yetenekleri, yaşam ve ölüm arasındaki fark olabilir. Lifeline’ın hücum yetenekleri olmadığı için, diğer oyuncularla en iyi şekilde kullanılır. Takım arkadaşlarınızı iyileştirebilmek için kendinizi koruduğunuzdan emin olun.

Bu, yakındaki oyuncuları iyileştiren bir drone çağırıyor. Drone, önemli anlarda hayatta kalmanıza yardımcı olabilir. Unutmayın, insansız hava aracı düşmanları da iyileştirebilir, bu yüzden çok yaklaşmalarına izin vermeyin.

Lifeline iyileştirici eşyalar kullanır ve yere serilen müttefikleri oyundaki diğer Efsanelerden daha hızlı diriltir. Takım arkadaşlarınızı canlandırırken, hem kendisini hem de takım arkadaşının iyileşmesini koruyan 180 derecelik bir güç kalkanını etkinleştirir.

Bu pasif yetenek, büyük bir etkiyi korur. Böylesine dinamik bir oyunla, iyileşme ve canlanmada tasarruf edilen saniyeler, kazanmak ve kaybetmek arasındaki fark olabilir. Başka hiçbir Efsaneye sahip olmayan bir lüks olan kalkan, dövüşün ortasında takım arkadaşlarınızı canlandırmayı çok daha kolay hale getirir.

Bu, üç savaş öğesi içeren bir bırakma bölmesini çağırır.

Paketi teslim almak için bir yer seçin ve malzemeleri alın. Gökyüzünden düşen bu düşüş oyunun ilerleyen safhalarında oyunun gidişatını değiştirebilir, bu yüzden Lifeline’ın nihai bekleme süresine dikkat edin.

Kendini diğerlerinden daha hızlı iyileştirme ve oyundaki en hızlı canlanmayı güvence altına alma yeteneğini korur.

Lifeline’s Ultimate, yeni doğmuş oyuncular için mükemmeldir. Etrafta ganimet olmaması durumunda birkaç iyi eşya sağlayabilir.

Ultimate Accelerant ona çok yardımcı olabilir. Çoğu Efsane köpek köpekinden çok fazla yararlanmaz, bu nedenle etrafta genellikle bol miktarda bulunur.

Lifeline, Wraith’den sonra 2. en küçük isabet alanını koruyarak onu daha küçük bir hedef haline getirir ve vurulması daha zor hale gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir