Apex Legends: Octane Rehberi

Octane, ilk yayın sonrası Apex efsanesidir ve oyuna ilk karakterlerin çoğundan daha iyi uymaktadır. Nişan alma ve hız ile ilgili bir battle royale oyununda 95/95.

* Ortalama olarak Octane, oyundaki en mobil efsanedir. Çoğu zaman her zamankinden daha hızlı oluyor ve sonra sezgi boşluk kapama nihai oluyor.

* Oktan hem ekstra hızdan hem de sezgi hitbox boyutundan dolayı kaygandır. Efsane, ölçümleri doğrulamak için çok yeni, ancak Wraith’in arkasındaki en küçük ikinci şampiyon olan Lifeline’dan biraz daha büyük görünüyor.

* Octane, silah peşinde koşan herkesi geride bıraktığı için sıcak damlalar için en iyi şampiyon. Siz ve bir düşmanın aynı silahın peşinde olduğunuz tuhaf durumları hatırlayın, ancak o bir adımdı, bu yüzden hemen ölmek üzereydiniz? Octane ile köpek sizin ölen düşmanınızdır.
Octane ayrıca HP’yi pasif olarak yeniler ve bu da erken kavgalar için iyidir. Daha az ilaç molası, atış için daha fazla zaman demektir.

* Nihai ürünü Launch Pad, köpeklerinkinden daha iyi ses çıkarıyor. Atlamada sıra dışı bir şey yoktur ve her efsane için iki aktif yetenek olan bir oyunda olağanüstü bir zirveye sahip olmak istersiniz.

* Octane, hızlı hareket etmekle sağlıklı kalmak arasında gidip gelmeye çalıştığınız sürekli kaynak yönetimi gerektirir. Sizi düşman aramaktan ve onları vurmaktan alıkoyuyor. Ayrıca, sezgi pasifinden gelen iyileşme, savaşta pek yararlı değildir, çünkü sadece kavgadan çıkarken yenilenirsiniz.

Octane, sezgi ekstra hareketliliğinin birçok şutu atlatmasını sağladığı orta mesafelerde en iyi şekilde çalışır. Her iki sezgi aktif yeteneği de agresif takım arkadaşlarına fayda sağlar (tek başına oynarken durum her zaman böyle değildir), ancak sezgi kendi başına savaşabilecek kadar yeteneklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir