Batak Oynamak için Tercih Edilebilecek En İyi Yerler

Arkadaşlarınızla, yakınlarınızla batak oynamak istiyorsunuz ama mekan veya imkan bakımından nereyi tercih edeceğinize karar veremediniz mi? İşte bu yazı tam da size göre. Windows Hataları ekibi olarak sizlere batak oynamak için nereleri tercih etmelisiniz ve bu yerlerin artıları eksikleri nelerdir göstermek istedik.

Geleneksel Mekan: Kahveler

Halk dilinde “kahve”, “kıraathane”, “kahvehane” gibi kavramlarla bilinen ve genelde orta yaşlı insanların tercih ettiği fakat günümüzde özellikle üniversite çağındaki gençlerin de mesken tuttuğu bu mekanlar kart oyunlarının, okeyin ve benzeri pek çok oyunun oynandığı; yeri geldiğinde futbol maçlarının izlendiği bir yerdir. Özellikle çay, kahve, oralet, soda gibi içecekler ile birlikte birkaç çeşit yiyeceğin bulunduğu kahvelerde batak oynamak oldukça eğlencelidir. Eli aldığınızda gelen haz ile birlikte çayınızı söylersiniz, hatta ödetmecesine oynayarak her kazandığınız el sonunda mutluluğunuz bir kat artar.

Samimiyetin Adresi: Eviniz

Salonunuz veya mutfağınızdaki masada özellikle bu masa kareyse sorunsuz şekilde oynanan ve arkaplanda size içecek vs. getirebilecek bir tanıdığınız olduğunda tadından yenmeyecek evinizi ikinci sıraya koyabiliriz. Meyveniz, tatlınız da önünüze geldi mi bataktan alacağınız zevki maksimuma çıkarabilirsiniz. Özellikle öğrenci evlerinin vazgeçilmez kurgusu olan bu oyun ile sabahki derse uykusuz gitmeniz mümkün. Tabi ev dışında yurt veya pansiyon olarak da özelleştirebiliriz. Eğer yurtta kalıyorsanız, diğer odalardan veya kendi odanızdan arkadaşlarınızla oynamanız mümkündür.

Hayat İnternette: Online Batak Oyunları

Üçüncü ve son seçenek olarak internet sitelerini, uygulamaları ve sosyal medya üzerinden oynanan oyunları sıralayabiliriz. İlk olarak Facebook’tan başlayan batak, okey gibi oyunların popüleritesi daha sonra mobil sektör ile birlikte telefonlarımıza yerleşti. Günümüzde onlarca kaliteli / kalitesiz batak uygulaması mevcuttur. Fakat belirttiğimiz üzere hangisinin kaliteli hangisinin kalitesiz olduğunu anlamanız oldukça güçtür.

Sizler için bu konuda batakoyna.net adresini önermekteyiz. Son dönemde yapılan yeni uygulama ve siteler ile birlikte kalite anlayışı düştü. Fakat belirttiğimiz adres bu konuda farkını ortaya koyarak hem bilgi hem de imkan bakımından pek çok alternatif sunuyor. Keyifli bir şekilde arkadaşlarınızla veya tanımadığınız kişiler ile batak oynamak için aşağıda yer alan adrese tıklamanız yeterlidir.

Kaynak: www.batakoyna.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir