Bir Windows Hizmetine Bağlanılamadı Hatası ve Çözümü

Windows işletim sisteminin XP sürümünden itibaren hayatımıza dahil olan ve bir türlü sebebine inemediğimiz, kalıcı bir çözüm getirdiğimizi düşünsek de birkaç yıl sonra tekrar baş gösteren bir windows hizmetine bağlanılamadı hatası ve çözümü ile ilgili detaylı bir anlatım yapmaya çalışacağız.

Bir Windows Hizmetine Bağlanılamadı Hatası

Bilgisayarda hiçbir şey yapmasanız dahi karşılaşabileceğiniz bu sorunu nasıl fark edersiniz? Ekranın hemen sağ alt bölümünde bir bildiri olarak karşınıza çıkar. Windows 10 güncellemesi ile birlikte bildirim timeline’ında da kendine yer bulan bu durum isminden de anlaşılacağı üzere bir Windows hizmetine erişim sağlanılamaması, bağlanamamasından kaynaklı.

Sorunun çözümü için standart bir yöntem mevcut. Biz yaptığımız araştırmalarda bu yöntemin işe yaradığını ve Bir Windows Hizmetine Bağlanılamadı Hatası için çözüm getirdiğini gördük.

Bir Windows Hizmetine Bağlanılamadı Hatası Çözümü

Bilgisayar Mühendisliği isminde bir youtube kanalında paylaşılan video olayın tam özeti ve yöntemidir. İnternette araştırma yaparsanız da aynı işlemleri görürsünüz. Bu açıdan görsel bir anlatım sizin işinizi hızlandıracaktır. 5.32 dakikalık bir süreye sahip olan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. scannow kodu ile bozuk dosyaları düzeltmenizi anlatan ve beraberinde yapılması gerekenlere yoğunlaşan içeriği sizlere sunuyoruz. Eğer “Bir Windows Hizmetine Bağlanılamadı” Hatası çözümü sizin için yeterli olmadıysa bize ulaşmayı unutmayın.

Bir Windows Hizmetine Bağlanılamadı Hatası ve Çözümü” için 2 yorum

  1. ya abi gerçekten kaç aydır bir windoes hizmetine baglanilamadi hatasinin çözümünü arıyorum ne kadar iyi geldi burayı buldum çok teşşkürler

  2. Günlerdir “Bir Windows Hizmetine Bağlanılamadı Hatası ve Çözümü” diye aratıyorum doğru düzgün bir makale bulamadım. Sayenizde bağlanılamadı hatasını giderdim. Elinize sağlık çok faydalı bir yazı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir