Bu Uygulama Açılamıyor Hatası ve Çözümü

Windows’un standart hatalarından birisi olan “Bu Uygulama Açılamıyor” hatası, ilk zamanlarda çözümüne ihtiyaç duymadığınız alternatif şekillerde sorundan kurtulduğunuz bir hata olsa da bir yerden sonra iyice can sıkmaya başlıyor. Windows’un kullanıcıyı koruma ilkesi üzerine oluşturulan ve birkaç işlem ile çözülebilen bu sorunu nasıl çözebiliriz? Hemen, Bu Uygulama Açılamıyor Hatası ve Çözümü ile ilgili detaylara geçelim.

Bir programa girmek istediniz, çift tıkladınız ve açılmasını beklediniz. Fakat kocaman, saçma sapan bir hata ile karşılaştınız. İşte tam da olayı bu şekilde özetleyebiliriz. “Bu Uygulama Açılamıyor Hatası” belirttiğimiz şekilde karşınıza gelebilir. Yönetici olarak çalıştır, bilgisayarı yeniden başlat gibi çözümler anlık sorunlarda işe yarıyor. Fakat bu durum sabit bir problem ise sizin daha detaylı sonuç ortaya koymanız gerekir.

Bu Uygulama Açılamıyor Hatası Çözümü

Sorunun çözümünü arıyorsanız yapmanız gereken birkaç ayar üzerinde oynama yapmak olacak. İnternet üzerinde kaliteli içerikler üreten Youtube kanalı Code Trickers, bu konuda kısa ve öz bir video hazırlamış. 3 dakikadan oluşan videoda adım adım Bu uygulama açılamıyor hatası çözümü hakkında bilgiler veriliyor. Biz sorun yaşayan bir cihazımızda kullandık ve problemden kurtulduk. Fakat gelen yorumları incelediğimizde %90 oranında bir çözüm getiriyor size.

Eğer sorun devam ediyorsa yapmanız gereken ya youtube videosunun altındaki yorum alanına ya da sitemizde bulunan alana devam eden problemi anlatmak olacaktır. Elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Bu Uygulama Açılamıyor Hatası ve Çözümü” için 2 yorum

  1. Bu uygulama açılsın artık diyerek ekrana yumruk atan tanıdığım bile var! Sanırım o uygulamayı açabilmesi için artık bu linki ona tavsiye edeceğim.
    Teşekkür ederiz efendim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir