Can sıkıcı Windows Güncellemelerinden nasıl kurtulursunuz?

Her şeyde olduğu gibi programlarda güncellenme çok önemlidir. Hem programın veri tabanı hem de kullanımı açısından. Ama bazen güncellemeler kullanıcıların isteklerine hitap etmeyebiliyor. Programın kullanımı ya da yüklenirken sorunlar ortaya çıkabiliyor. Sizde gereksiz olduğunu düşündüğünüz güncellemelerden kurutulabilirsiniz. Bunun benzeri Windows 10 güncelleme sorunu için söyleyebiliriz. Bu sorunu içinde bilgisayarınızda küçük işlemler yaparak giderebilirsiniz.

Windows Güncellemelerindeki sorunlara çözüm

Windows 10 güncelleme sorunu çözümü kullanıcıları için önemli bir sorun haline gelmiş durumda, sistem ne kadar çözmek için güncelleme yapsa da veri tabanı kaynaklı sorunlardan dolayı kesin bir çözüm bu değil. Windows güncellemelerine hakim olmak için bir yol var.
Sizde güncellemeleri takip etmek ya da kontrol etmek istiyorum diyorsanız, Microsoft’un sitesinde Güncellemeleri gösterme veya gizleme aracını indirebilirsiniz. Bu aracı kurarak bilgisayardaki güncellemeleri tarayabilirsiniz. Bu işlem biraz zaman alabilir. Bilgisayar taramayı bitirince isterseniz güncellemeyi gizle ya basarak gizleyebilirsiniz. Siz istediğiniz zaman aktif hale getirebilir, güncellemelerinizi oradan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir