CanYa ile Origin Protocol Ortaklığı

Origin Ortaklığı

CanYa, harika bir yeni teknoloji temeli iş ortağı eklediğimizi duyurmaktan memnuniyet duyar. Origin Protocol, geliştiricilere ve işletmelere, paylaşım ekonomilerini etkinleştirmek için Ethereum blok zincirinde merkezi olmayan pazarlama yerleri kurma olanağı verir.

Protokol, varlıkların ve hizmetlerin kısıtlı kullanımı için listelemeleri yaratmayı ve yönetmeyi kolaylaştırır. Alıcılar ve satıcılar birbirlerini keşfedebilir, listelere gözatabilir, rezervasyon yapabilir, değerlendirmeler/yorumlar bırakabilir ve çok daha fazla şey yapabilir.

Origin, şimdiden hızlı başarı kazandırdığını kanıtlıyor ve kripto alanında büyük oyuncu olmaya devam edecektir. Henüz açılmadan bile ön satışı için çok fazla abone kazandı.

CanYa & Origin

Origin’in teknolojisini kullanarak CanYa, teknoloji geliştirme ve merkezi olmayan yol haritasını hızlandıracak.

“Origin ekibi bir süre CanYa ekibiyle görüşmelere başladı ve başlangıçtan beri ortak bir felsefe ve hedef paylaştığımızı açıkladı. Onlar, çok yetenekli ve farklı bir takıma sahip harika bir grup. Zaten yaptıkları işten ve token satışlarını nasıl yaptıklarından çok etkilendik. Yakın bir iletişim içerisinde olacağız ve onlarla birlikte yakın ilişkiler inşa etmeyi umuyoruz “

Coleman Maher, Origin’de Ortaklıklar Başkanı.

CanYa ve Orijin, komisyon isteyen aracıları aradan çıkarma vizyonunu güçlü bir şekilde benimsiyor. Bu pazarı blok zinciri dönemine taşımayı hedefleyen ortak amaçlar, ortaklık için itici bir güç olmuştur.

Bunun gibi ortaklıklar, CanYa platformunu sunmak ve açık kaynak kodlu işbirlikçi blok zincir geliştirme topluluğunun kültürüyle uyum sağlamak için anahtardır.

CanYaCoin

CanYa geliştirici ekibi ICO’nun bitiminden bu yana uluslararası, merkezi olmayan hizmetlerimizi sunmak için çok çalışıyor. CanYa 2.0 platformu şu anda işlemekte ve MVP başlatma ve test aşamamızda Avustralya pazarında öğrendiğimiz değerli dersleri içeriyor.

CanYa platformu tüm dijital ve ev hizmetleri uğranılması gereken bir yer olacak. Origin’inki gibi blok zincir teknolojisini kullanmanın faydaları, sınırsız dijital nomadlar ve profesyonellere önemli avantajlar sağlarken CanYa platformunun rakiplerinden 20 kat daha ucuz olmasıdır.

Bountysource crypto portal ve CanYa platformunun kendisi CAN tokeni tarafından çalıştırılacaktı. Bu platformlar 2018’de piyasaya sürüldükten sonra, serbest piyasadaki talep CAN tokeni için yalnızca artacak.

Böyle bir durumda erken katkıda bulunan herkesin, HODL Kulübü üyelerinin ve sadık topluluğumuzun ödüllendirilmesini dört gözle bekliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir