Discord KERNEL32.DLL Hatası ve Çözümü

Discord kullananların bir kısmı kernel32 ile büyük sıkıntı çekmiştir sanırım. Neredeyse 4-5 kullanıcının 1’inde çıkan bu hata direkt olarak Discord ile alakalı değildir. Windows işletim sistemlerinde karşınıza çıkan bu sorunun çözümü birkaç dakikalık ufak bir işleme bakıyor aslında. Bu yazımızda da sizlere Discord Kernel32.dll hatası ve bu sorunun çözümünden bahsedeceğiz.

Discord Kernel32.dll Hatası Nedir?

Sadece bu program için değil, diğer yüzlerce programda da karşınıza çıkabilecek bu sorun genel anlamda eksik dll ‘den kaynaklanmaktadır. Kimi zaman ise yüklenen dll nin bozuk olması da sebebiyet veriyor. Sohbet programında aldığınız bu hatadan dolayı yazılıma erişiminiz tamamen kapalı oluyor. Kısacası sorunu çözmeden programdan faydalanmanız mümkün değil.

Discord KERNEL32.DLL HATASI ÇÖZÜMÜ

Bu hata direkt yazı ile anlatmaktan ziyade video anlatım ile daha rahat çözülebilecek bir hata. Bu yüzden internet üzerinde en mantıklı anlatımı yapan içeriği sizlerle paylaşmak istedim. Aşağıda yer alan videoyu izleyerek hatadan tamamen kurtulabilirsiniz. Biraz uzun ve küfürlü bir video. Rahatsız olanlardan şimdiden kendi adıma özür dilerim.

Paylaşılan videoyu izledikten ve doğru şekilde uyguladıktan sonra sorun hala devam ediyorsa lütfen bu sayfadaki yorum bölümüne hatadan bahsedin. Ekibimiz detaylı olarak inceledikten sonra size en uygun alternatifi bularak paylaşacaktır.

Discord KERNEL32.DLL Hatası ve Çözümü” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir