DLL Hatalarına Kesin Çözüm – DLL Hatasından Kurtulma!

Oyun yüklerken, bilgisayar yüklerken kurulumdan dolayı veya indirdiğiniz, aktardığınız dosyaların eksik olmasından kaynaklı olarak dll hataları ile karşılaşırsınız. Bu konuda ciddi bir araştırma yaptık ve size kesin çözüm getirecek bir yöntem keşfettik. Lafı uzatmadan DLL Hatalarına Kesim Çözüm konusuna bakalım.

DLL Hatası Nedir?

İllegal veya legal şekilde bir program, oyun yüklediniz ve kurulumu yaptınız. Ardından oyunu veya yazılımı açtığınızda ya da kullandığınız esnada birden bir hata ile karşılaştınız ve bu hatada herhangi bir .dll uzantılı dosyanın bulunmadığının veya bozuk olduğunun yazdığını gördünüz. İşte bu bir dll hatasıdır ve çözümü oldukça basittir.

DLL Hatası Kesin Çözüm

Aşağıdaki videoda bir Youtube kullanıcısı güzel şekilde durumu özetlemiş ve sizlere sunmuş. Fakat öncesinde biraz açıklamakta fayda var. Bu tip dll dosyalarından muzdarip olan tek kişi siz olmadığınız için bir site açılmış ve buraya başta sürekli hata olarak karşımıza çıkan, akabinde de çok nadir gözüken dll dosyaları yüklenmekte. Tüm işletim sistemlerine uygun şekilde paylaşılmasından dolayı içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

İndirdiğiniz dosyayı ardından videoda da belirtilen yere yapıştırdıktan sonra sorun ortadan kalkacaktır. Windows 7,8 ve 10 versiyonlarında sorunsuz çalışan çözüm yöntemi ile birlikte özellikle oyun hatalarından kurtulmanız mümkün. 3 dakikalık anlatım videosu karşınızda.

 

DLL Hatalarına Kesin Çözüm – DLL Hatasından Kurtulma!” için 5 yorum

  1. dll kütüphanelerinin bazıları olmadığında uygulamaların bilgisayarda çalışmaması sorunu, arama motorlarını da oldukça fazla meşgul eden bir sorun. bu konuda yazılım üreticilerinin bir çözüm bulması en mantıklısı. dll leri uygulamanın içine gömmek ve her platformda çalışabilecek uygulamalar geliştirmek daha iyi olur diye düşünüyorum.

  2. Oyun yükledim ama DLL sorunundan dolayı açamamıştım. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Faydalı yazı olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir