En Ucuz Fotokopi ve Ciltleme için Neresi Tercih Edilmeli?

Özellikle okulda okuyan, eğitim veren veya sürekli sözleşme vb. şeylerle uğraşanlar için fotokopi çok önemli bir meseledir. Evlerimize, iş yerlerimize aldığımız fotokopi makineleri veya yazıcıların ömrünün kısa olmasından dolayı direkt copy centerlar ile çalışmakta ve onlardan hizmet almaktayız. Peki en ucuz fotokopi için neresi tercih edilmeli ve tercih edilmesinin diğer sebepleri nelerdir? Windows hataları olarak bugün farklı bir konuya değineceğiz ve sizlere en ucuz fotokopi için neresi tercih edilmeli, detaylı şekilde aktaracağız.

En Ucuz Fotokopi için Delta Copy Center

Uzun zamandan beri çalıştığımız ve yenilenmesi ile birlikte farklı bir boyut kazanan Delta Copy Center, piyasanın en ucuz fotokopisini sizlere sunuyor. İstanbul Kadıköy’de bulunan ve merkezini sanal dünya ile 81 ile taşımayı başaran Delta, onlarca profesyonel fotokopi ve ciltleme makinesi ile hizmet vermektedir.

Peki neden en ucuz fotokopi burada yer alıyor? Bunda temel birkaç sebep var. Öncelikle, günlük baskı hacminin çok olması her zaman fiyata yansımaktadır. Mahallenizdeki bir fotokopici günde bin – iki bin civarında maksimum çıktı alırken, burada her gün yüzbinlerce çıktı alınmakta ve müşterilere sunulmaktadır.

İkinci neden ise düzenli bakımlardır. Fotokopi makineleri, sürekli çalıştığı zaman hızlı bozulan; az çalıştığında da aksamları bozulan makinelerdir. Uzman bir ekip tarafından sürekli bakımlarının yapılması ile birlikte makinelerden maksimum verim elde edilmektedir. Üçüncü ve son neden ise toptan alımlarıdır. Kağıt, toner, mürekkep gibi alımları çok yüksek miktarlarda yapmaları nedeniyle daha uygun fiyata mal edebilmekte ve bu sebepten dolayı sizlere en uygun fiyatı sunabilmektedirler. Ayrıca İstanbul’da olmaları da onları en iyi istanbul fotokopi işletmesi yapmaktadır.

Bu konuda pek çok rakibi olmasına karşın özellikle İstanbul’da etkinlik kuran delta copy, kısa sürede en iyi İstanbul fotokopi işletmesi olmuştur.

Ucuz Ciltleme de Yapıyorlar mı?

Bir kitabın, makalenin çıktısını aldığınız zaman yüzlerce sayfa birbirine karışabilir ve bu yüzden ciltleme isteyebilirsiniz. Delta Fotokopi, ucuz fotokopiyi ayrıca ciltleme ile buluşturmuş ve birçok ciltleme tipinde en uygun fiyatı sizlere sunmuştur. Siz de ucuz ciltleme fiyatları hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilir, telefon veya whatsapp hatları üzerinden kendileri ile iletişime geçerek bilgi ve fiyat talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir