En Ucuza Windows 10 Pro Satın Alma Rehberi – 2021

Kurlardaki dalgalanma ve her geçen gün doların daha fazla değer kazanması ile birlikte yurtdışından yazılım lisansları almamız pahalılaşmakta ve beraberinde zorlaşmakta. Geçtiğimiz senelerde bilgisayarlar ile birlikte ücretsiz olarak gelen Windows lisansları, artık bilgisayarlara dahil değil free-dos olarak yayınlanmakta ve sizden lisans almanız beklenmekte. Bu bile Windows lisanslarının maliyetinin ne derece arttığının bir göstergesidir. Bu yazımızda sizlere başta Windows 10 pro satın alma olmak üzere tüm Microsoft ürünlerini uygun fiyata nasıl satın alabileceğinizi göstereceğiz.

Windows 10 Pro Neden Önemlidir?

İşletim sistemi bir bilgisayarın olmazsa olmazıdır. Günümüzde aktif olarak kullanılan pek çok işletim sistemi bulunmaktadır. Bunların en bilinenleri Windows, iOS ve Linux (Açık Kaynak) olmaktadır. iOS veya MacOs olarak sunulan işletim sistemi sadece Apple marka ürünlerde bulunduğu için aslında kapalı kutudur. Bir diğer Linux ise pek çok alt işletim sisteminin yapı taşını oluşturan açık kaynak bir operating system’dır. Bu hususta dünya genelinde en yaygın kullanılan ise Windows olmakla beraber, uzun zamandır kullanılan sürüm ise Windows 10 ‘dur.

Tüm masaüstü yazılımların Windows ile uyumlu olması, kapalı bir sistem olmaması, çok fazla teknik destek alabilmeniz ve Microsoft’un tüm ürünlerini sorunsuz kullanabilmeniz açısından eğer Apple ürününüz yoksa kesinlikle Wnidows 10 pro kullanmak zorunda kalırsınız. Bu yüzden Windows 10 Pro’nun önemi büyüktür.

Ucuz Windows 10 Pro satın al

Yazımızın asıl konusuna dönecek olursak, teknoloji mağazalarını ziyaret ettiğinizde bu lisans için yüzlerce liranızı vermeniz gerektiğini fark edersiniz. Keza Microsoft’un sitesinden de aynı tutarlarda alım yaparsınız. Fakat doğru bayi ve uygun fiyatlar ile karşılaşmanız da mümkündür. Bu hususta sizlere önerimiz Uygunbana.com adresi olmaktadır. Tüm Microsoft servislerini en uygun fiyatlarla size sunan ve sorunsuz lisanslama yapan bu site üzerinden windows 10 pro satın almanız mümkün.

Office 365 de satın alabilirsiniz

Microsoft’un Windows işletim sistemi dışında ikinci bir ürünü olan Office 365 tüm bilgisayarların olmazsa olmazı durumunda. Bu yüzden Office 365 lisansına da ihtiyacınız olabilir. Uygunbana.com Office 365 satın almanız için gerekli lisans satışlarını da gerçekleştirmekte olup 5 cihazda kullanılabilen uygun fiyatlı Office 365 satın almanıza olanak tanıyor.

siz de windows 10 pro satın almak veya office 365 satın almak için hemen uygunbana.com adresini ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir