Film İzleme Sitesi Keşfederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İnternet üzerinden film izlemek, 10-15 yılın en önemli olaylarından birisi olarak görülebilir. Daha önceleri sinemalarda veya genelde bozulan CD’ler eşliği ile izlediğimiz yapımları artık tek bir tıklama ile bulabiliyoruz. Hatta istediğimiz dilde altyazı veya dublaj seçeneği ile. Bu gibi durumları göz önünde bulundurduğumuzda film izleme sitesi keşfederken dikkat etmemiz gereken bazı hususlar da mevcut. Gelin birlikte onlara bakalım.

Bünyesinde Bulunan Film Sayısı ve Kategori Sayısı

Bir siteye girdiğinizde aklınızda hangi filmi izleyeceğiniz yoktur. Adresi açıp oradan bir tane bulmayı düşünürsünüz. Eğer film sayısı az olan bir yere girmişseniz büyük bir sıkıntı çekersiniz. Hatta kafanızda hangi kategoriye yoğunlaşacağınızı düşünüp o kategoriyi bulamadığınızda çıldırırsınız. Bu yüzden film izlemek istediğiniz zaman kesinlikle içinde ortalama 5-10 bin civarında yapım olan, 20-30 civarında kategoriye ayrılmış siteleri tercih edin.

IMDB Değerlerini Gösteriyor mu?

Kendinize film bakarken genelde IMDB puanını da göz önünde bulundurursunuz. Binlerce kullanıcının verdiği oylar üzerinden genel bir ön yargı oluşturabilirsiniz. Bu yüzden IMDB değerinin filmin listelendiği sayfada ve detay kısmında bulunması size artı katacaktır. Ekstradan IMDB’ye girip yapımı araştırmanıza gerek olmayacaktır.

Alternatif Player Sayısı

Genelde hd film izlemek istediğiniz zaman sürekli player donması, filmin duraksaması veya birden kapanması gibi durumlar ile karşılaşırız. Eğer çok fazla alternatifimiz yoksa, bir anda izlediğimiz şeyden kopabiliriz. Bu hususta alternatif player ve sunucu seçenekleri bulunan adreslere yönelmemiz daha sağlıklı olacaktır. Hatta bazı sitelerde gördüğümüz üzere kaldığınız dakikadan aynen devam edebiliyorsunuz.

Bu Özellikleri Nereden Bulabilirim?

Bu hususta size tavsiyemiz https://www.filmizlese.com adresi olacaktır. 2 senedir piyasada olan web sitesi binlerce filmi birçok alternatif ve detayı ile sunmayı başarmaktadır. Şu ana kadar %100’e yakın kullanıcı memnuniyetine sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir