Google Chrome Güncelleme Hatası ve Çözümü (0x80070005 — system level)

Birkaç gün önce Google Chrome tarafından grafiksel olarak da büyük bir değişimin söz konusu olduğu güncelleme yayınlandı. Fakat bana bu güncelleme bir türlü yansımadı. Ardından birkaç araştırma yaptım ve benden kaynaklı bir sorun olduğunu fark ettim. Bu yazıda sizlere deneyimlediğim Google Chrome Güncelleme Hatası ve Çözümünü anlatacağım.

Yeni Google Chrome Güncellemesi Nedir?

Birkaç gün önce yayınlanan ve hem performans hem de görünüm açısından ciddi değişikliklerin olduğu güncelleme ile birlikte üst ekran ve tarayıcı dizaynında ciddi değişikliklere gidildi. Bu güncellemeyi yaptığınızda zaten farkına varacaksınız. Ayrıca Google Chrome Marketinde bir dark dizaynı paylaşıldı. Bu dark dizaynını yüklemenizi tavsiye ederim, harika bir kullanma deneyimi sunacaktır size.

0x80070005 — system level Hatası

Bu hata için öncelikle tarayıcının sağ üst kısmında bulunan üç noktaya tıklamalı, ardından Yardım(Help) kısmından Google Chrome Hakkında seçeneğine tıklamalısınız. Ardından güncellemeler denetlenecek, fakat bir hata size sunulacaktır. 0x80070005 — system level hatasını burada göreceksiniz. Bu ciddi sorunun ise belirlenmiş tek bir çözümü bulunmaktadır.

Google Chrome Güncelleme Hatası Çözümü

Bu sorunu ortadan kaldırmak için sistemsel dosyalar üzerinden Google Güncelleştirmeleri paketinde değişiklikler yapmanız gerekmektedir. Bu değişiklikleri detaylı bir şekilde aşağıdaki videoda bulabilirsiniz. Video sahibi güzel bir şekilde adım adım sizlere yapmanız gerekenleri anlatmaktadır. Eğer sorun hala devam ediyorsa yorum alanından şikayetinizi bildirin, size yardımcı olmaya çalışalım.

Google Chrome Güncelleme Hatası ve Çözümü (0x80070005 — system level)” için 2 yorum

  1. Bir türlü çözemediğim chrome güncelleme hatasını sayenizde çözdüm. Şimdi sorunsuz kullanabiliyorum çok iyi oldu. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir