Güvenilir Kurye Hizmeti İçin İlk Tercihiniz Firmamız Olsun!

İstanbul kurye hizmetleri olarak sizlere en uygun hizmeti vermek için çalışıyoruz. Günün her saatinde uygun fiyatlı kurye firmamız, gönderilerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yerine ulaştırmak için çalışmaktadır. Acil kurye işlemleri de yapabileceğiniz firmamızın sunduğu seçenekler dahilinde, İstanbul içinde kurye gönderileriniz 150 dakika ile 210 dakika arasında alıcısına, herhangi bir zarar gelmeden ulaştırılır.

Müşteri Memnuniyeti Önceliğimizdir!

Kadıköy kurye firmaları arasında adından söz ettiren şirketimizde, sizler için motorlu kurye taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Bu sayede kuryeleriniz trafiğe takılmadan alıcısına ulaşır. Kurye hizmetlerimizde bulunduğunuz konum ile gönderinin ulaşacağı adres arasındaki fark önemli değildir. Ayrıca firmalarımızın şubelerine de gönderilerinizi teslim etmek zorunda değilsiniz. Bizi aramanız halinde bulunduğunuz konuma gelerek gönderinizi sizden alıp göndermek istediğiniz adrese yolluyoruz. Motorlu kuryelerimizle İstanbul’un her yanında motorlu kurye hizmeti götürüyor, gönderilerinizi verdiğiniz adreslere hatasız ulaştırıyoruz.

Bize kuryenizi emanet ettikten sonra, kuryenizin durumunu size haber veren SMS’ler alma hizmetinden yararlanabilirsiniz. kuryeniz sahibine gönderildiğinde sizi mesajla bilgilendirecek yetkililerimizden sürekli konum takibi talebinde bulunabilir, dilerseniz kuryenin tüm güzergahından  haberdar olabilirsiniz.

Hızlı Kurye ile Tam Vaktinde!

Ekspres kurye hizmetimiz sayesinde kuryelerinizin yerine ulaşması yalnızca 70 ile 120 dakika arasında bir süre almaktadır. Bu şekilde alacağınız hizmet ile önemli evrak ve zamanında yetişmesi gereken tüm gönderilerinizi yerine zamanında iletebilirsiniz. Özel takip sistemi sayesinde gönderinin alınacağı ve bırakılacağı yer önemli olmaksızın, gönderilerinizin yerine ulaşması belirtilen süreyi aşmaz. Tecrübeli motorlu kuryelerimiz sayesinde sizlere en hızlı hizmeti, en güvenilir yollardan vermekteyiz.

Eğer hızlı kurye hizmetleri yetersiz kalırsa, VIP kurye hizmetimizi de deneyebilirsiniz. bu hizmette kuryeniz 45 dakika ile 75 dakika arasında bir süre içerisinde adresine ulaşır ve size bunun bilgisi verilir. Kuryelerimiz garantilidir ve verdiğiniz gönderinin başına herhangi bir kaza gelmeyeceği, sizlere taahhüt edilir. Bu sayede gönderilerinizi güvenle bize emanet edebilirsiniz. Bunun yanında gönderilerinizin bize verilme şekli de gönderim sırasında problem yaşama riskinizi azaltmaktadır. VIP gönderiyi kullanmak isterseniz, İstanbul’un neresinde olursanız olun, firmamıza ulaşmanız yeterlidir. bizden almamızı istediğiniz gönderinin yeri ve alınma zamanının bir önemi bulunmamaktadır. Gönderiyi günün her saati, İstanbul’un her yerinden bize ulaştırabilirsiniz. Bu sayede siz yorulmadan bize iletimde bulunurken, biz de sizi uzun bekleme ve firmaya ulaşma zahmetinden kurtarmış oluruz.

Gece Gündüz Durmadan Çalışıyoruz!

Size en iyi hizmeti vermek için 24 saat iş başındayız! Gece kurye gönderme hizmetini de bünyesinde bulundurması ile Tuzla kurye firmaları arasında adını duyuran şirketimizin sağladığı imkanlardan siz de yararlanın. Gece gönderim seçeneği ile kuryeleriniz, günün istediğiniz saati, istediğiniz yerden alınmakta, istediğiniz yere ulaştırılmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir