Güvenilir Metin2 Hesap Satışı – Alımı (Character – Karakter)

Metin2 oynayanlara müjde, güvenilir bir şekilde para kazanmaya veya yeni hesaplar satın alarak oyunu domine etmeye hazır mısınız? Bu yazımızda sizler için başta metin2 hesap satışı olmak üzere item ve yang alımı, satımı, ejder parası alımı gibi ticari konularda kullanabileceğiniz bir site hakkında bilgi vereceğiz. İlan ve direkt satış olmak üzere iki konsept üzerinden ilerleyen servis ile güvenilir metin2 hesap satışı ve alımı yapmaya hazır mısınız?

Metin2 Satılık Hesap

Artidokuz.com online olarak hesap satışı veya alımı yapabileceğiniz bir web servistir. Bu sitenin en önemli özelliği güvenilir bir aracı olmasından dolayı işlemlerinizin de güvenli şekilde gerçekleşmesidir. Peki metin2 satılık hesap ilanı açmak veya var olan ilanlar üzerinden satıcı ile iletişime geçmek için ne yapmak gerekiyor? Bu işlemin bir ücreti var mı?

Öncelikle tamamen ücretsiz bir servis olan siteye kayıt olmanız hem satmak hem de almak için önem taşıyor. Bir ilan açacaksanız sisteme kayıt olduktan sonra karakteriniz hakkında detayları ileterek bir ilan oluşturmanız yeterlidir. Ardından gelen mesajları ve talepleri değerlendirerek işlem yapabilir ve kısa sürede hesabınızı satabilirsiniz.

Metin2 Karakter Satışında Dikkat Edilecekler

Bu sektörden devamlı olarak para kazanmak istiyorsanız yalın ve açık olmalısınız. Sattığınız, ilanını açtığınız tüm hesaplar için en ince detayına kadar bilgi vermeniz ve bunları olabildiğince sade altyapılarda sunmanız gerekir. Böylece müşteri memnuniyetiniz arttıkça daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. Metin2 karakter satışında, item satışından farklı olarak hesabın tüm bilgilerinin ve mailinin verilmesi gerektiği için yeni bir char açtığınız zaman kullanmadığınız bir mail üzerinden işlem yapmalısınız. Aksi takdirde mevcut kullandığınız maili de sattığınız kişiye verebilirsiniz.

Siz de metin2 char satışı veya alımı için artidokuz.com adresini takip edin ve Metin2 oyununda yerinizi alın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir