Instagram Takipçi Hileleri Günümüzde İşe Yarıyor mu?

Her sistem piyasaya çıktığı andan itibaren birçok açıkla birlikte hayatına devam eder. Sosyal medya siteleri için de aynısı geçerli. Özellikle sürekli güncelleme alan, yeni özelliklerin dahil olduğu sosyal medya servislerinde bunu sık sık görürüz. Bu yazımızda Instagram takipçi hilelerinin günümüzde hala işe yarayıp yaramadığını tartışacağız.

Instagram Takipçi Hilesi Nedir?

instagram takipçi kazanmak istiyorsunuz fakat bunu bir türlü başaramıyorsunuz. Ücretli servisleri de kullanmak istemiyorsunuz. Bu konuda size genelde instagram takipçi hilesi siteleri yardım ediyor. Günümüzde yüzlerce servis bulunuyor, en azından vaat eden servis mevcut. Fakat bunlar arasında ince eleyip sık dokumak isterseniz bir elin parmakları kadar seçenek kalıyor. Bunlardan birisi de vipinstagramtakipci.com adresi. Kendileri özellikle instagram takipçi hilesi konusunda harika işler çıkarıyor. Ücretli servislerin dahi veremediği hizmetleri herhangi bir ücret ödemeden rahatlıkla alabiliyorsunuz.

Her gün 30 dakikada bir instagram takipçi kredisi vermelerinden dolayı kısa sürede binlerce kişiye ulaşmanız mümkün. Tabi burada olabildiğince sakin hareket etmelisiniz. Sonuçta site üzerinde kendiniz açık bulmaya, hile yapmaya çalışırsanız sistemden banlanabilir ve böylesine harika bir imkanı kaçırabilirsiniz.

Instagram Beğeni Hilesi Nedir?

Gönderilerinizin binlerce kişi tarafından beğenilmesi hem sizin daha fazla kişiye ulaşmanız hem de kendinizi tatmin etmeniz açısından oldukça önemlidir. Fakat burada tavsiyemiz profilinizin herkese açık olması yönünde. Aksi takdirde instagram beğeni hilesini de kullanmanız pek mümkün değil.

Yukarıda belirttiğimiz adres size bu konuda da yardımcı olmakta. Sisteme ilk girişinizde otomatik olarak 100 beğeni kredisi hesabınıza tanımlanıyor. Ardından her 30 dakikada bir 50 beğeni kredisine sahip oluyorsunuz ve güne vurduğumuzda binlerce beğeni sizin oluyor. Tabi bu miktarlar yetmezse ücretli seçeneklerden faydalanıp yüzbinlerce beğeni de satın alabilirsiniz. Bu tamamen sizin kararınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir