Instagram’da Butiklere Taktikler – Daha Fazla Müşteriye Ulaşın!

Birkaç yıl boyunca getirdiği özellikler ile e-ticarette boyut değiştiren Instagram, yeni bir satış platformu haline geldi. Bir mahalle arasında günde 4-5 satış yapan bir işletme iken, Instagram’ı kullanarak bir anda tüm Türkiye’ye ulaşmanız mümkün. Fakat burada dikkat edilmesi gerekenler ve önemli taktikler bulunuyor. Özellikle butiklere yönelik taktikleri sıralamaya çalıştım.

Ürün Fotoğraflarınızı Doğru Oluşturun!

Butik hesabınızda paylaşım yapacağınız ürünlerinizi olabildiğince kaliteli şekilde hazırlamaya çalışın. Unutmayın ki o fotoğrafınız yapacağınız çalışmalar sonucunda yüz binlerce kişi tarafından görüntülenebilir. %1 satış oranını %10-%20 mertebesine çıkartmak için öncelikle sizi kurumsal gösterecek ve ürünü en iyi şekilde anlatacak görseller oluşturmaktır.

DM ve Yorumlara Önem Gösterin!

Müşteri adaylarınızı memnun etmek ve onların kafalarındaki soruları gidermek oldukça önemlidir. Bu hususta Instagram DM kutusunu sürekli kontrol ederek gelen sorulara cevap verebilirsiniz. Aynı zamanda yorum alanlarını da kontrol etmeyi unutmayın. Kimi zaman spam, reklam içerikli yorumlar gelebilir. Onları mümkün mertebe silin. Yorum ile yorum yazan kişiye de DM’den mesaj gönderip, yorumu silmeniz en doğrusu olacaktır.

Takipçilerinizi, ziyaretçilerinizi olabildiğince birebir iletişime yönlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Bu şekilde pazarlama becerinizi kullanarak daha fazla satış yapabilirsiniz.

Takipçi Sayınızı Yüksek Tutun!

Unutmayın ki daha fazla kişiye erişmek için onların sizi takip etmesi gerekiyor. Keşfet gibi alanlardan ziyaretçi çekebilmek için de öncelikle belirli bir kitleniz olmalı. Bu yüzden takipçi sayınıza kesinlikle önem gösterin. Var olan takipçilerinizin gitmesini engelleyin. Birkaç ayda bir çekilişler yaparak daha fazla kişiye ulaşmanız mümkün.

Fakat bu konuda en kolay ve en etkili çözüm yolu Instagram hizmetleri sağlayan servislerden faydalanmaktır. Reklam vererek, çekiliş yaparak veya keşfete düşmeye çalışarak takipçi kazanmak yerine direkt takipçi satın almanız mümkün. Bu konuda Bulvar Medya tarafından sunulan hizmetleri sizlere öneriyoruz. Birden fazla alternatif servisin olması ve hızlı şekilde hizmetin sağlanması en önemli noktalar.

bulvarmedya.com adresine girdikten sonra ücretsiz kayıt olun. Ardından servisler bölümünden size en uygun servisi bulun. Her hizmetin fiyatı, açıklama kısmında da detayı mevcuttur. Ardından seçtiğiniz servis ve alım yapacağınız miktara göre bakiye yükleyebilirsiniz.

Beğeni ve Yorum Sayısı ile Keşfete Düşün!

Instagram’da bulunan keşfet özelliği bir anda milyonlara ulaşmanızı sağlayabilir. Fakat gönderilerinizin yüksek beğeni ve yorum sayısına ulaşması için öncelikle yukarıda da belirttiğimiz gibi takipçi sayınızı arttırmalı, ardından da gönderilere ekstra beğeni kazandırmalısınız. Bu işlem için de Bulvar Medya’da yer alan beğeni hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

instagram beğeni satın alma işleminde birden fazla alternatifiniz bulunuyor. Fakat bizim size tavsiyemiz oto beğeni servisleri. Her gün birden fazla post atıyorsanız ve bunlar için tek tek beğeni satın almak sizi yoruyorsa, oto beğeni paketlerine bakmanız size maddi ve zaman açısından büyük katkı sağlayacaktır.

Oto beğeni hizmeti ile, belirli bir süre boyunca atılan tüm gönderilere seçtiğiniz tutarda beğeni gelmesini sağlayabilirsiniz. Kısacası siz sadece hizmeti satın alacaksınız ve gerisini sistem halledecek. instagram beğeni arttırma konusunda en etkili yöntem olduğunu söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir