Instagram’da Takipçi Sayısına Doping Etkisi Yapma

Sosyal medyanın hayatımıza girmesi ile birlikte insanların daha fazla kişiye ulaşma, fenomen olma, ünlü olma gibi eylemleri de arttı. Daha önceleri dizi, film, futbol gibi olaylarda yer alanların ünlü olduğunu ve bunun ötesine gidemediğini göremiyorduk. Fakat sosyal medya ile birlikte artık hiç beklemediğiniz anda popüler hale gelebiliyorsunuz. Bunun için de takipçi sayınızın fazla olması oldukça önemli.

Instagram’da takipçi sayınızı arttırma yollarını sıralayacağımız bu yazımızda özellikle ücretsiz olarak instagram takipçi kazanma üzerinde duracağız. Tabi bunu yaparken beğeni sayınızı da nasıl arttıracağınızdan bahsedeceğiz.

Ücretsiz Instagram Takipçi Arttırma

Eğer hiçbir masraf yapmadan binlerce kişinin sizi takip etmesini istiyorsanız bunun en kolay yolu instagram takipçi hilesi kullanmak olacaktır. Ülkemizde pek çok servis bu konuda işlem yapsa da bunların büyük bir çoğunluğu yalandan ibaret ya da sizin hesabınızı izinsiz kullanmaktadır. Araştırmalarız ve deneyimleriz sonucunda bu konuda size en çok katkı sağlayacak ve sorunsuz servisin https://www.instagramtakiphilesi.com/ adresi olduğunu söyleyebiliriz.

Siteye girip “Ücretsiz Sisteme Giriş Yap” butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak sizi takip eden kişilerin sayısı artacaktır. İlk girişinizde 300-400 civarında gelirken, ilerleyen zamanlarda saatte 100-200 civarına kadar kazanmanız mümkün. Eğer sistemden çıkış yaparsanız otomatik olarak işlem de duracaktır. Bu yüzden çıkış yapmanızı tavsiye etmiyoruz.

Ücretsiz Instagram Beğeni Arttırma

Eğer beğeni sayınızı organik bir şekilde arttırmak istiyorsanız, direkt olarak kitlenizin sizi takip etmesini sağlamalısınız. Kitleniz ne derece artarsa, siz de ne derece kaliteli içerikler paylaşırsanız o kadar geri dönüş alırsınız. Fakat bunun da bir püf noktası var. instagram beğeni hilesi adı altında yukarıdaki site sizlere ekstra beğeni imkanı da tanıyor. Sisteme ilk girişinizde alacağınız yüzlerce beğeninin ardından saat başı da ekstra gönderi beğenisi kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir