İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul, ortaya çıkan kentsel dönüşümler ile birlikte onlarca katlık apartmanları, rezidansları olan büyük bir şehir haline geldi. Bu aşamada başta nakliyeciler olmak üzere pek çok sektör de yeniliklere ayak uydurmaya başladı. Sizler için İstanbul evden eve nakliyat konusunda profesyonel hizmet almak için ne yapılması gerektiği ve nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Rezidanslar için Evden Eve Nakliyat

Rezidanslar 30-40 kat kadar kat sayısına sahip olduğu için istanbul evden eve nakliyat işlemleri zorlu olabiliyor. Bazı projelerde, standart asansörlerin bu işlem için kullanılmasına izin verilmediği için alternatif yöntemler düşünülüyor. Fakat genel olarak rezidanslarda, taşıma işlemleri için kullanılan ve yangın merdivenlerinin hizasında bulunan ekstra bir asansör bulunmakta ve bu asansör yüksek kilo kapasitesine sahip olarak, işlemleri rahatlıkla gerçekleştirmenizi sağlar.

Evden eve nakliyat konusunda rezidanslarda eğer bu asansör bulunmuyorsa işiniz çok zor. Yapılması gereken tek tek tüm katları çıkmak olacaktır ve bu da nakliyecilerin işini 4-5 kat zorlaştıracak bir iş. Fakat alternatif bir yöntem de söz konusu. Özellikle ilk 10 katta yer alıyorsanız asansörlü nakliyat deneyebilirsiniz.

Belirttiğimiz asansörlü nakliyatta dış taraftan kullanılan bir araç sayesinde dış cepheden taşımacılık yapılmakta fakat bunun için onlarca izin almanız ve uygunluk kontrolü yapmanız gerekebilir. Örneğin, camlar tam olarak açılıyor mu? balkonu var mı?

Eşya Depolama

İstanbul için bir önemli konu ise eşya depolama olmaktadır. Bulunduğunuz konumdan acil şekilde çıkmanız gerekebilir ve bu süreçte yeni bir yer bulamadıysanız mevcut eşyalarınızın depolanması, bir yerde tutulması gerekecektir. Bu tip konular için demtaş nakliyat faaliyet göstermekte olup dilediğiniz zaman iletişime geçebileceğiniz bir müşteri desteğine sahiptir.

Ayrıca firmanız için stoklarınızı depolama konusunda da ilgili firmalardan faydalanabilirsiniz. Fakat anlaşmaları biraz farklılık gösterebilir. Bunun için bilgi almanızda fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir