Yüksek Performansı ile Keyifli Kullanım Sunan MSI Bilgisayar Önerileri

Bilgisayarda oyun oynamak digital platformlara merakli kullanicilar icin vazgecilmez bir tutkudur. Bilgisayar oyunlarinin kesintisiz oynanabilmesi için yüksek özelliklerde bilgisayarlar kullanmak gereklidir. MSI markası tamda bilgisayarda oyun tutkunları için yüksek kalite ürünler çıkarmayı hedefler. Gelişmiş ses kaliteleri, hızlı bellekleri ve ekran özellikleri size keyifli oyun oynamanin…

WordPress için İHA Haber Botu

Günümüzde içerik yönetim sistemi anlamında oldukça başarılı bir konumda olan WordPress, Haber siteleri içinde çoğu kişinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. WordPress oldukça kolay kurulup, kullanılabilen, eklenti ve tema konusunda da çok geniş kütüphaneye sahip olan bir CMS sistemidir.

İzmir Hosting Firması

Kurumsal olmanın günümüzdeki ilk adımı web ortamında barınmaktan geçiyor. Bu noktada bir web sitesi sizi sektörünüzdeki diğer firmaların çok önüne geçirecektir. Bu noktada iyi kodlanmış ve tasarlanmış bir web sitesi, ziyaretçi çeken bir domain, bütün bunları barındıracak kaliteli bir hosting size oldukça fazla popülarite kazandıracaktır….

TozSoft E-Ticaret Entegrasyonları

E-ticaret sitelerindeki en önemli şeylerden bir tanesi e-ticaret sistemleridir. Bu sistemleri yeterli kod bilginiz varsa siz de oluşturabilirsiniz. Fakat çoğu kişi daha kurumsal olması sebebiyle e-ticaret sistemleri satın alıyor. Herhangi bir e-ticaret sistemi satın alıyorsanız en önemli şeylerden bir tanesi de kolay entegre edilebilir olmasıdır….

EMDR TERAPİSİ NASIL İYİLEŞTİRİR?

“EMDR süresi neye göre belirlenir’’ Emdr ile iyileşenler travmaya maruz kalınan yaş: travma oluşturan anıda kişnin yaşı küçüldükçe travmanın oluşturduğu hasar artış göstermektedir. Okul çağ denilen 0-6 yaşta travma oluşturan biir durum olduysa terapi daha uzun sürer. İzmir emdr terapisi uzmanları ile psikolog, psikoterapistlerden alabilirsiniz.

1 2 3 37