Slay the Spire Sistem Gereksinimleri (Minimum – Önerilen) Kaç GB?

Slay the Spire Sistem Gereksinimleri (Minimum – Önerilen) Kaç GB?

Slay the Spire Sistem Gereksinimleri ile ilgili hazırladığımız içeriğimizde sizlere Mega Crit Games tarafından geliştirilen Slay the Spire oyununun minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini aktaracağız. 23 Ocak 2019 tarihinde piyasaya sürülen ve kısa sürede büyük başarı yakalayan yapım Strategy, Indie, Early Access kategorisinde yer almaktadır.

MORDHAU Sistem Gereksinimleri (Minimum – Önerilen) Kaç GB?

MORDHAU Sistem Gereksinimleri (Minimum – Önerilen) Kaç GB?

MORDHAU Sistem Gereksinimleri ile ilgili hazırladığımız içeriğimizde sizlere Triternion tarafından geliştirilen MORDHAU oyununun minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini aktaracağız. 29 Nisan 2019 tarihinde piyasaya sürülen ve kısa sürede büyük başarı yakalayan yapım Action, Indie kategorisinde yer almaktadır.

Outlaws of the Old West Sistem Gereksinimleri (Minimum – Önerilen) Kaç GB?
Space Engineers Sistem Gereksinimleri (Minimum – Önerilen) Kaç GB?

Space Engineers Sistem Gereksinimleri (Minimum – Önerilen) Kaç GB?

Space Engineers Sistem Gereksinimleri ile ilgili hazırladığımız içeriğimizde sizlere Keen Software House tarafından geliştirilen Space Engineers oyununun minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini aktaracağız. 28 Şubat 2019 tarihinde piyasaya sürülen ve kısa sürede büyük başarı yakalayan yapım Action, Strategy, Indie kategorisinde yer almaktadır.

Total War: THREE KINGDOMS (Minimum – Önerilen) Kaç GB?

Total War: THREE KINGDOMS Sistem Gereksinimleri (Minimum – Önerilen) Kaç GB?

Total War: THREE KINGDOMS Sistem Gereksinimleri ile ilgili hazırladığımız içeriğimizde sizlere CREATIVE ASSEMBLY, Feral Interactive (Mac), Feral Interactive (Linux) tarafından geliştirilen Total War: THREE KINGDOMS oyununun minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini aktaracağız. 23 Mayıs 2019 tarihinde piyasaya sürülen ve kısa sürede büyük başarı yakalayan yapım Action,…