Melek Kanatlı Tulum

Bebeklerin ve çocukların sıcakları pek sevmediği bir gerçektir. Büyürken onları üşümelerinden korumak için genelde üstlerine battaniye, yorgan örterek bir şekilde sıcaklarını korumalarını ister ve bekleriz. Fakat hal böyle olunca genelde çocuklar, uyku halindeyken bunaltıcı sıcaktan kurtulmak adına üstlerinde olan tüm battaniye ve türevlerini atmak, kurtulmak isterler. Bu noktadan sonra ise, bebeklerinizin ne yazık ki gece vakti ya da gündüz uykularında istemeden üşümelerine de dolaylı yoldan sebebiyet vermiş olabilirsiniz. Hafif ve ince örtü, battaniye kullanmak yerine artık siz de kışın veya bahar aylarında uyku tulumlarını tercih edebilirsiniz.

 

Oda sıcaklığı ve bebeğiniz için de en uygun sıcaklığı bulmak önemlidir. Kış aylarında kat kat giydirmek yerine onların tulum ile uyku ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlayabilirsiniz. Hem nefes alan tulumlar rahat ve temiz bir ortamı bebeklere sağlarken, onların bunalması ya da sıcaktan pişmesi gibi sorunları da def eder. Kız bebekler için tercih edebileceğiniz melek kanatlı tulum gibi özel seçenekler ile onların şirin, tatlı ve hoş yanlarını da ortaya koyabilirsiniz. Tatlı halleriyle beraber istediğiniz özel ve güzel sevimli halleriyle baş başa kalabileceksiniz…

 

Özel Uyku Tulumları Yaptırabilirsiniz…

 

Annelerin her an “acaba üstünü açtı mı?” ya da “acaba üşüyor mu şu anda” gibi kapıldığı düşüncelerden uzak olabilmesi adına en iyi çözüm uyku tulumları olacaktır. Bebeklerin hareket etme durumlarını da hiçbir şekilde kısıtlamayan, onların en rahat uykuyu nefes alan tulumlarıyla beraber yapmalarına katkı sağlayan bebek tulumu, siz ebeveynlerin en çok merak ettiği ve istediği şey olacaktır.

 

Mevsimlerden bağımsız olarak uyku tulumlarıyla birlikte bebeğinizi her yönden korumuş ve güvende tutmuş olacaksınız. Cildini koruyan, pişmesini engelleyen ve nefes alan özelliği sayesinde %100 pamuk olduğu için hassas ciltlerde de hiçbir sorun yaratmaz. Hem bilek hem de boyun bölgesinde özel ölçülere ve rahat esneklik sayesinde herhangi bir şekilde bebeğinizin sıkılması, daralmasına da izin vermez.

 

Özel olarak yaptırabileceğiniz birçok uyku tulumu modeli bulunur. Örneğin isimli bebek tulumu gibi seçenekler ile beraber, bebeğinizin ismini, baş harfini, doğum tarihini dilediğiniz gibi tulum üstüne yazdırabilirsiniz. Bebeklerin üzerlerine bir şeyler örterek onları uykuya dalmalarını istediğinizde, sıcaktan bunaldıklarında sizlere hiçbir şey diyemeyecekleri için sadece ağlarlar. Siz de onların rahat ve konforlu durumda olduğunu düşünürken, ağlama sebeplerini ne yazık ki anlayamayacaksınız. İşte bu noktalarda özel olarak, %100 pamuklu olması ve en iyi şekilde sıcaktan da soğuktan da nefes alır kumaşı sayesinde bebeklerinizi koruyan uyku tulumları olur.

 

Konforu gerçek anlamda sağlayan, bebekleriniz için olmazsa olmaz, kullanım kolaylığı sayesinde bebeklerinize giydirirken ya da çıkartırken de çok rahatlık sağlayabilecek olan bebek uyku tulumlarıyla beraber düzenli bir şekilde onların yaz aylarında sıcaklarda bunalmalarını önleyebileceksiniz. En uygun fiyatlarda seçenekleri değerlendirebilir ve birçok modele rastlayarak istediğiniz takımı da satın alabilirsiniz.

Alıntı : https://www.nadirhediye.com/yeni-dogan-tulum-seti-isimli-ve-melek-kanatli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir