Outlook2007 Çince Hatası Nasıl Düzeltilir ?

 

E-posta trafiğini daha rahat sağlayabilmek adına kullanılan Microsoft Office Outlook uygulaması güncelleme sırasında yaşanılan bir hata yüzünden dili değişti. Güncelleme bir çeşit güvenlik güncellemelerinden bir tanesiydi. Ancak bir aksilik oldu ki Türkiye’deki kullanıcılar oldukça ilginç bir manzarayla karşı karşıya kaldı. .Microsoft tarafından yayınlanan bir güvenlik güncellemesi Türkiye’deki Office 2007 Outlook kullanıcılarında bir hata almasına sebep oldu. Şimdi sizler için bu yazımızda hatayı enine boyuna inceleyip, bunun üstesinden nasıl gelirizin yollarına bakacağız. Umarız yazı sonunda sizlere olabildiğince açık bir şekilde yardımcı olabiliriz. Şimdi çözüm yoluna geçelim.

Microsoft Office Outlook’umda Yaşanan Bu Durumu Nasıl Düzeltebilirim ?

Geçtiğimiz günlerde Windows’a gelen güncelleme sonunda Microsoft Office 2007 sürümünü kullanan kullanıcılar ilginç bir durumla karşı karşıya kaldı. Office’in menüleri ve içindeki bazı sekmelerde yer alan yazılar Çince’ye döndü.

Soruna neden olan güncelleme bilgisayarınızdan kaldırıldığında Uzak Doğu dillerine dönen menüler tekrar eski halini alıyor. Eğer bu sorunu siz veya bir arkadaşınız yaşadıysa yamalar arasından KB4011086 kodu verilen güvenlik güncellemesini kaldırmanız sorununuzu çözmeye yardımcı olacaktır. Ancak bu kodun kaldırılması kesin çözüm yaratmayacaktır. Yaşanılan bu gelişme sonrasın Microsoft cephesi bu aksaklığı kısa süre içerisinde halletmeye çalışacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir