Sivas’ın Yerel Haber Sitesi Tanıtımı


İç Anadolu’nun doğusunda bulunan ve tarihinde çok önemli olaylarla tanınan Sivas için güzel bir yazı oluşturduk. Konumuz bu güzel şehrin olayları ve haberleri üzerine. İpek Yolu ve Kral Yolu olarak bilinen iki önemli ticaret yolu üzerinde olmasından dolayı önemli medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan kentte haber alma ve haber niteliği taşıyan olayların sayısı bir hayli fazladır.

Kent merkezi bakımından modern bir yapıya sahip olan şehirde halk, günlük yaşamda yaşanan olayları takip etmeyi çok sever. Fakat çok fazla doğru, gerçekçi ve “son dakika” bilgisi geçecek haber sitesi olmadığından dolayı bu konuda biraz sorun yaşamakta. İşte bu sorunların üstesinden gelecek başta Sivas Yaşam Haberleri olmak üzere onlarca türde habere ulaşılabilecek bir servis önereceğiz.

Sadece şehrin değil ayrıca Akıncılar, Altınyayla, Divriği gibi tüm ilçelerde yaşanan olayları da anı anına aktaran sivashaberler.com ile başta Sivas Yerel Haberlere ulaşabilir ve beraberinde ulusal anlamda yaşanan gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra Sivas Siyaset Haberleri ile siyasi anlamda yaşanan gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Nöbetçi Eczaneler kısmı ile kent ve ilçelerinde nöbetçi olarak var olan eczaneleri listeleyebilir ve gecenin istediğiniz zamanında ilaç ihtiyacınız olduğu zaman yardım alabilirsiniz. Bir önemli özellik ise biyografi kısmındadır. Sivas için önemli isimlerin hayatlarını, yaptıklarını ve ortaya koyduklarını detaylı bir şekilde öğrenerek genel kültür bakımından kendinizi geliştirebilirsiniz.

Başta Sivaslılar olmak üzere tüm halkı bu siteye davet ediyor ve memnun kalacakları garantisi veriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir