Siyah Maske Ne İşe Yarar? Siyah Maske Kullanımı ve İpuçları

Deri çatlakları ortaya çıktığında, vücudunuzda bir şeylerin yanlış gittiğini anlarız. Siyah nokta, sivilce ve sivilce sağlığınız için kırmızı alarmdan başka bir şey değildir. Enfekte olmuş dokulara dokunmak, sıkmak ve bastırmak tıpkı bir yara üzerinde tuzu dökmek gibidir. Akne, siyah nokta, gözenekleri tıkar. Bu enfekte gözenek içinde ölü deri hücreleri, beyaz kan hücreleri, bakteriler ve sebumun bir karışımı vardır.

Siyah yüz maskeleri, cilt bakımındaki en yeni trendlerden biridir. Net ve parlak bir cilde sahip olmak için kalın bir siyah maskeyi soyduran insanların çevrimiçi videolarını görmüş olabilirsiniz. Bu maskelerin amacı siyah noktaların gözeneklerden emilmesi ve cildinizin toksinlerini temizlemektir. Siyah maske kullanımı bu nedenle artmaktadır.

Siyah maske ne işe yarar?

Yeni ve arındırıcı soyma maskemiz, yüz bakımları söz konusu olduğunda en basit ve en etkili çözümdür. Derin temizleme etkisi ve zengin formülü ile ilk tedaviden sonuçları göreceksiniz. Siyah nokta; ölü hücre dokusu, sivilce, aşırı sebum, ayrıca daha fazla gözenek tıkanıklığı ve akne oluşumunu engeller. İlk maskenin soyulmasından sonra cildiniz sıkılaşır, pürüzsüz ve gençleşir. Sonuç olarak, gözenekler azalacaktır ve genişlemiş gözenekler ile sorun yaşıyorsanız, bu sizin için doğru bir üründür. Ciddi cilt rahatsızlığın varsa, bu ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışın.

Siyah maske kullanımı ve ipuçları

  • Tüpü açın ve parmaklarınızın üzerine küçük bir miktar sıkın. İstenilen bölgeye siyah maskenin eşit ve kalın bir tabakasını nazikçe uygulayın. Katmanı kalınlaştırmak daha kolaydır. Ayrıca, bölümler üzerinde çalışmak, uygulamak için en iyi yöntemdir. En az 20 dakika bekleyin ve ilk “ soyulma testini ” yapınız.
  • Çıkarma testi: Cildinize / yüzünüze dokunun, böylece maske tamamen kuruduğunda hissedebilirsiniz. Maske parlak ve elastik bir lateks gibi gözüktüğü ve parmaklarınız üzerinde hiçbir şey ortaya çıkmadığı sürece, çıkarılmaya hazır olduğu anlamına gelir. Yüzü gevşetmek ve maskeyi kaldırmak için yüzünü uzatabilir, sonra soyulmaya başlayabilirsiniz. Maskeyi yavaşça dış kenardan ortalayın.
  • Son adım, herhangi bir parfümsüz nemlendirici uygulayın. Bu şekilde gözenekleri sıkar ve parlaklığı uzatmış olursunuz.

İçindekiler

Siyah Maske Ne İşe Yarar? Siyah Maske Kullanımı ve İpuçları” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir