Son Teknoloji FlexiSpy Ebeveyn Takip Programı

Sosyal hayatlarında insanlar birçok sorun ve tehlike ile karşılaşırlar. Bu olaylar da günümüz insanlarını çeşitli önlemler almaya iter. Buna örnek olarak ebeveynlerin çocuklarını korumak adına bilgisayarlara koydukları şifreler gösterilebilir. Ancak günümüz çocukları genellikle ebeveynlerinden daha çok teknoloji ile ilgilendikleri için bu tarz önlemleri rahatlıkla aşabiliyorlar. Ebeveynlerin amacı, çocuklarını internetin, sanal dünyanın kötü içeriklerindenn ve etkilerinden uzak tutmak. Çocukları internetten uzak tutmak çözüm olmayacağı gibi ipleri onların eline vermek de pek doğru olmayacaktır. İşte burada casus yazılım programları devreye giriyor. Aynı şekilde herhangi bir işveren çalışanını takip edip gün içinde neler yaptığını merak ettiği için kullanabilir ya da bunu gizlice yapmak yerine alelade yaparak çalışanının işini daha düzgün ve iyi yapmasına neden olabilir. İşte bu ve benzeri birçok neden için FlexiSpy hizmetinizde!

Dünyadaki gelişmiş ülkelerde uzun süredir kullanılan casus yazılım programları bizim ülkemizde de iyiden iyiye kullanılmaya başlandı. Ancak kullanıcılar neyin ne olduğunun pek de farkında değiller. Çünkü nasıl bir kitleye hitap ettiğini, kimlerin kullanmasının daha iyi olduğunu, en iyi performansı nasıl alacakları konusunda bilgi sahibi değiller. Bunun için FlexiSpy casus yazılım programı sizin her isteğinizi karşılamak üzere tasarlanmıştır. İsterseniz şimdi FlexiSpy casus yazılım programını biraz daha yakından tanıyalım.

Fkexispy Nedir Ve Ne İşe Yarar?

FlexiSpy, ilk çıktığından bugüne dek oldukça fazla kişiye hitap etti. Bilindiği üzere bu bir casus yazılım programıdır. Her kesim ve statüden insanın kullanacağı düzeyde tasarlanmıştır. Teknoloji çağı insanların merak ve şüphe duygusunu arttırdı çünkü internet ile birlikte her şey ulaşılabilir hale geldi. Bu dönemde çocuklar kötü arkadaş ve uygunsuz içeriklere, yetişkinler partnerlerini aldatmaya, çalışanlar ise işlerini daha özverisiz ve kötü yapmaya yöneldi. İnternetin iyi yönleri olduğu gibi kötü yanları da saymakla bitmez. FlexiSpy, sizin kurduğunuz cihazdaki birçok işlemi anlık olarak görüp haberdar olmanıza yardımcı olur. Bunu yaparken de asla sizin izlediğinizi belli edecek birtakım izler bırakmaz. Kurduğunuz cihazın mobil ya da bilgisayar olması fazla bir anlam ifade etmiyor. Üst düzey yazılımımız sayesinde telefondaki arama kayıtlarını, konuşma sürelerini, anlık konumlarını görebiliyor, hatta telefon ve ortam dinleme gibi birçok casusluk programının size sunmadığı imkanlardan yararlanabiliyorsunuz.

Mobil Cihazlarda Flexispy

Mobil cihazların son dönemde iyic gelişmesiyle artık bilgisayarlardan neredeyse daha fazla kullanılır oldular. Telefonlarda diğer casus yazılım programlarından daha fazla takip seçeneği sunar. Cihazın telefon kilidini kaydetme, telefon rehberine göz atabilme, ekran görüntüsü yakalama, fotoğraf ve video galerisine erişme, mailleri görme, uygulama aktivitelerini izleme, tarayıcı geçmişi görüntüleme, kurduğunuz cihazın bulunduğu ortamı ve direkt olarak aramaları dinleme gibi yüzden fazla casusluk özelliği ile size hizmet vermektedir. Bunlar eğer ebeveynseniz çocuğunuz için gözünüzün arkada kalmamasını, işverenseniz çalışanlarınızdan emin olup daha iyi çalışmalarını sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarlarda Flexispy

Bilgisayarlarda da mobil cihazlarda olduğu gibidir. Pek fazla değişen şeylere rastlanmaz ancak, evinizdeki bilgisayara kimler giriyor ya da şirket bilgisayarınızda kötü işlemler dönüyor mu bunu kontrol edebilirsiniz. Eğer bir çalışanınıza güvenmiyorsanız bu programı kurarak hangi sitelere girip çıktığını, kimlerle konuştıuğunu, iş dışında neler yaptığını, size ait bilgileri paylaşıyor mu öğrenebilirsiniz. Bu bilgilerin hepsi sizin istediğiniz cihazınızdaki panele düşerek rahatlıkla kontrol edebiliyorsunuz. Kolay ve anlaşılır arayüzü ile FlexiSpy sizi asla yormaz.

Flexispy Paket Seçenekleri Ve Fiyatları

FlexiSpy programında 2 adet paket seçeneği bulunmaktadır. Bu paketler, rakip casus yazılımlarından daha uygun fiyata olmasına rağmen size daha çok imkan sunmakta. Mobil cihazlar için, Premium seçeneğimizin ücretleri, 1 aylık 389 TL, 3 aylık 559 TL, 12 aylık 839 TL’dir. Extreme seçeneğimizin ücretleri ise 3 aylık 1119 TL ve 12 aylık 1969 TL’dir. Bigisayarlar için ise tek bir seçeneğimiz bulunuyor. 1 aylık 389 TL, 3 aylık 559 TL, 12 aylık 839 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir