Ucuz ve Kaliteli Köpek Konserve Mamaları

Sürekli olarak kuru mama tüketilmesi köpekler için rahatsız bir durum olabilir. Genellikle, belli zaman aralıklarında ya da ödül olarak yaş mama verilir. Bunun için de köpek konserve mamaları tercih edilmekte. Sizler için konu dışına çıkarak ucuz ve kaliteli köpek konserve mamaları hakkında bir liste hazırladık.

Miglior Gatto Tavuk ve Hindili Köpek Konservesi 405 gr

Piyasanın en ucuz köpek konserveleri arasında yer alan Miglior Gatto, 405 gramlık paketi ile ortalama 6-7 TL’den satılmaktadır. Fakat aşağıda sizlere tanıtacağımız Pet Besinleri üzerinden daha uygun fiyata almanız da mümkün. Peki bu ürünü listenin ilk sırasına katmamızdaki amaç nedir? Sizlere hazırladığımız listeyi fiyat performansa göre değerlendirdik ve kaliteli fakat ucuz olanları ön plana çıkardık.

Köpeğiniz tavuk ve hindiyi seviyorsa tam da size göre bir besin. Ortalama bir kutusu iki öğün için yeterli olacaktır. Fakat yavru veya 1-2 yaşlarında bir köpeğiniz var ise kuru mamasına karıştırarak 4-5 öğüne çıkarmanız mümkün. Özel sos ile hazırlanmasından dolayı ilk defa kullanan köpeklerin hemen beğenisini kazanan bir ürün. Fakat içinde bulunan yağ ve diğer besinlerden dolayı sürekli değil, ara ara kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Aynı markanın sebzeli, biftekli ürünlerini de inceleyebilirsiniz.

Patimax Select Dog Parça Tavuk ve Hindi Etli Köpek Konservesi 400 GR

Ucuz köpek konservelerinde ikinci sırada Patimax yer alıyor. Genellikle Miglior Gatto ile aynı fiyatlarda gezen ve çok iyi bir alternatif olan Patimax; tavuklu, parça etli, ciğerli gibi çeşitlere sahip. 400 gramlık konservesinde %8 oranda ham protein ve %5 oranda ham yağ bulunuyor. Bu da köpeğiniz için oldukça iyi bir haber.

Yetişkin yani 1-7 yaş arasındaki köpekler için önerilen besin, petbesinleri.com.tr adresinden sipariş verildiğinde 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Oldukça hızlı bir kargolamadan bahsediyoruz. Fakat alım yaparken en az 4-5 konserve almanız sizin için faydalı olacaktır.

Reflex Plus Parça Kuzu Etli Köpek Yaş Maması 400 gr

Köpek mamalarında uygun fiyatlı olması açısından sıkça tercih edilen Reflex markası ayrıca konserve üretimi de yapmaktadır. Kuzu etli, tavuk etli, ördek etli, dana etli gibi pek çok seçeneği bulunan markanın 400 gramlık konserveleri genelde 7-8 TL civarındadır. %7 oranında ham proteine sahip olan ürünü açtıktan 2 gün içerisinde tüketmenizi öneriyoruz. İçinde bulunan protein ve yağlar kolay sindirilebildiği için her ne kadar yetişkinlere uygun olsa da yavru kedileriniz için de azar azar verebilir ve metabolizmalarının gelişmelerini sağlayabilirsiniz.

Yukarıda sıraladığımız üç ürünün dışında Royal Canin 85 Gram, Plaisir 150 Gram, Schesir 85 Gram ürünlerini inceleyebilir ve alternatif olarak kullanabilirsiniz. Bu tarz ürünleri almak için ise tavsiyemiz petbesinleri.com.tr adresi olmaktadır. Online alışveriş ve çok fazla seçenek olduğundan dolayı istediğiniz ürüne rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Sadece köpek açısından değil bunun dışında kedi ve birçok evcil hayvan için besin, temizlik ürünü, aksesuar ve oyuncak temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir