Valorant – Yeteneklerine Göre En Çok Oynanabilecek Ajanlar

Riot Games saf, League of Legends olmayan bir oyun yaptı. Ne? Valorant, onların asla ölmeyecek klasik FPS çok oyunculu türüne bakışlarıdır. Bu taktiksel nişancı, stüdyo için biraz güvenli bir bahis. Tekerleği tamamen yeniden icat etmiyor ama kötü bir şey de değil. Counter-Strike’da sevdiğiniz her şeyi Overwatch’ın eğlenceli büyü / kaos yetenekleriyle bir arada bulacaksınız. Ve oynamak ücretsizdir.

Valorant, geçmiş hikayeleri, dramları ve birbirlerini kafalarından vurmak için tamamen geçerli sebepleri olan kahramanlar ve kötü adamlardan oluşan bir listeyi korur. Beklendiği gibi Valorant’ın on bir temsilcisinin her biri, oyun tarzınıza bağlı olarak beğenebileceğiniz veya beğenmeyebileceğiniz çeşitli yeteneklere sahip olacak. Oyun yarın oynanmadan önce, her karakterin nasıl çalıştığına bir göz atmak isteyebilirsiniz. Hadi içine girelim.

Reyna’nın iki yeteneği, yalnızca oyuncular onu öldürdükten sonra ortaya çıkan Ruh Kürelerine dayanıyor. Bu yeteneklerden ilki, Can Kürelerindeki yaşamı emerek sağlığını ve kalkanlarını tam olarak yenilemesini sağlar. İkinci yetenek, bir süreliğine yenilmez hale geldiği İmzası gibi görünüyor. Ayrıca Kürelerin yalnızca birkaç saniye dayandığını ve bir sonraki tura alınamayacağını da belirtmek gerekir.

Reyna’nın bitiş yeteneği, bir alandaki düşmanları kör eden dev bir küre oluşturduğunu görecektir. Yok edilmediği sürece küre düşmanları kör etmeye devam edecek ve Reyna’nın kolay bir öldürme için içeri girmesine izin verecektir. Valorant’ın karakter tasarım liderine göre, Reyna yüksek riskli, yüksek ödüllü bir ajan türüdür. Öldürmezse kötüdür. Neredeyse faydasız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir