Valorant – Yoru Oynamadan Önce Bilmeniz Gereken Her Şey

“Yoru, kendini yeniden konumlandırmak veya sahte şeyler yaratmak için bir dizi araç kullanan Sızan Düellocu. Yoru oyuncuları haritada gizlenecek, kaosa neden olacak ve parçalanacak ”. Riot’un 5’e 5 taktik atıcı Valorant planlarının bir parçası olarak, her yıl 6 yeni ajan çıkaracakları söyleniyor. Bölüm 2 Yasası 1’in bir parçası olarak Yoru geliyor.

Yoru’nun araçları, kendisini yerinden ederek düşman ekibin arka hatlarına “agresif bir şekilde sızmak” için tasarlandı. Ayrıca “takım arkadaşlarınızla ölümcül kıskaçlar yaratmak veya düşmanlara karşı konumsal avantajlar elde etmek için sezgi aldatmacasını kullanmak” için tasarlandı.

Bölüm 2 Act 1’in 12 Ocak – 1 Mart 2021 tarihleri ​​arasında gerçekleştirilmesi planlanıyor. Yeni Battlepass, 1.000 ZP’ye mal olacak ve 12 silah görünümü (artı görünüm hatlarından biri için 3 Varyant seti), 1 yakın dövüş görünümü, silah arkadaşları içerecek , kartlar, sprey ve başlıklar. Şimdilik, Yoru’nun tam setine göz atabilir, böylece zorlu yeni Temsilciden ne bekleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Pek çok oyuncu, Yoru’nun haritanın yayınlanmasından kısa bir süre sonra keşfedilen Icebox’taki samuraylarla ilgili bir zaman yolcusu olabileceğini de düşünüyor. Spekülasyonlara göre, Yoru zamanı samuray zırhını almak için geçmişten Rusya’nın Bennett Adası’nda bulunan Icebox’a gitti. Bu spekülasyon, Valorant evreninde zaman yolcularının varlığını bildiren bir oyun içi gazete tarafından desteklenebilir.

Seçilen bir konumda ve her zaman ayak seslerini simüle eden bir yankı donatın. Yankıyı etkinleştirmek ve ileri göndermek için ateşleyin, yerine bir yankı yerleştirmek için Alt-Fire. Cypher’s Cybertrap veya Killjoy’un Nanoswarm’ına benzer şekilde, istediğiniz zaman köpeği etkinleştirebilirsiniz.

Takım arkadaşlarınız, koşan bir düşman ajanını duyacak rakiplerden farklı bir ses duyacak olsa da endişelenmeyin. Fakeout, sahte site telaşları ve yayın sonrası durumlar için mükemmeldir. Fakeout’u, düşman ajanlarını birinin siteden ittiğini düşünmeleri için kandırmak veya düşman ekibini, birinin kendi hatlarının arkasına güvenli bir şekilde geçtiğine ikna etmek için kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir