VESTEL Telefonlarda Ekran Görüntüsü Alma – Nasıl Yapılır?

Ülkemizin yerli üretim akıllı telefon modellerinden biri olan VESTEL’in son dönem kampanyaları ile birlikte milyonlarca kullanıcısı oldu. Özellikle günümüz teknolojisini yakından takip etmeyenlerin kullandığı bu modeli kullanmak için bazı ipuçlarını bilmeniz size fayda sağlıyor. Bunlardan birisi de ekran görüntüsü almaktır. Bu aşamada sizlere VESTEL telefonlarda ekran görüntüsü alma konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Whatsapp konuşmalarınızı, internette bulduğunuz bir gönderiyi arkadaşınızla paylaşmak veya arşivlemek istediğiniz zaman bu özellikten faydalanırsınız. Kimi zaman hayati önem taşıyan, kimi zaman da pratiklik oluşturan bu durumu bilmeniz her zaman size yarar sağlar.

VESTEL telefonlarda ekran görüntüsü almak için diğer markalardan farklı bir tuş kombinasyonu kullanmanız gerekir. Normalde, orta tuş ile sol tarafta bulunan tuş kullanılırken bu durum yerli modellerimizde farklıdır.

VESTEL Venüs veya diğer modellerdeki akıllı telefonunuzu elinize alın ve sağ tarafta bulunan SES KISMA ve AÇMA KAPAMA tuşlarına aynı anda basın. Ekran görüntünüz alındı. Tabi bunu görüntü yakalamak istediğiniz yere geldiğiniz zaman yapmanız gerekiyor. Cihaz kendi kendine tahmin etmiyor bunu 🙂

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir