Vodafone Çark Çevir Nasıl İndirilir?

Vodafone çarkı çevirme uygulaması ile nasıl bedava internet alınır ve vodafone çark nasıl yapılır detaylandırıyoruz. Vodafone çarkı çevirme uygulaması sayesinde herkes bedava internet alabilir.

Vodafone Yanımda uygulamasının ücretsiz olarak kullanıcılarına paket verdiği ve kullanıcılarını memnun ettiği bu uygulamanın içeriğinde neler var, kullanımı nasıldır ve Bana Ne Var kanalında hile var mıdır? Bu gibi sorularınıza cevap amaçla sizlere bilgi vermekteyiz.

Vodafone Yanımda Bana Ne Var

Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapıldıktan sonra sağ üst köşede bulunan seçenekler butonuna tıklayınız. Başta çıkacak olan Bana Ne Var seçeneğini seçip haftalık olarak sizlere verilecek hediyelerin tadını çıkarabilirsiniz. Ücretsiz vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca Vodafone yanımda uygulaması üzerinden kampanyaları da takip edebilirsiniz.

Çarkı Çevir Hilesi Var Mıdır?

Vodafone Bana Ne Var seçeneğinin içeriğine girdikten sonra karşınıza çıkacak olan çark ile hediyelerinize yaklaşmış olacaksınız. Çarkı istediğiniz yöne çevirdikten sonra kazanmış olduğunuz hediyeyi göreceksiniz. Kazanmış olduğunuz hediye paketiniz neler olabilir? Sevdiklerinizle doya doya konuşmanız için dakika, SMS ve bunun yanı sıra internette doya doya vakit geçirmeniz için hattınıza GB tanımlanmaktadır. Size kazandırılan bu hediye paketlerin geçerlilik süresi daha önceki zamanlarda 24 saat (1 gün) olarak planlanmıştı fakat günümüzde güncel kullanım süresi 6 saat olarak belirtilmiştir. Herkesin araştırma konusu haline gelen Vodafone Yanımda uygulamasının hilesi var mıdır? Sorusuna cevap olarak net bir şekilde hile olmadığına emin olabilirsiniz yanıtını veriyoruz.

Vodafone Yanımda Tahmin Et

Vodafone Yanımda uygulamasında seçenekler kısmında bulunan Tahmin Et Kazan butonuna tıklayarak kampanyaya katılma hakkına sahip oluyorsunuz. Kullanımı oldukça basit olan bu kampanyaya Vodafone Mobile Hat abonelerine sunduğu ve sadece Vodafone Yanımda üzerinden oynanabilen bir ek hizmettir. İçeriği nedir? İçeriğinde Toplamda 6 adet kapalı şans numaralarını bilmeniz size iPhone Xr kazandıracaktır.

Şanslı numaralar Vodafone tarafından yarışma başlamadan önce belirlenir ve kaydı Vodafone sisteminde tutulur. Kazanmış olduğunuz hediye hat sahibi, ödülü kendisiyle Vodafone tarafından iletişim kurulduktan sonra Vodafone tarafından belirlenen metoduyla teslim alacak ve ödülü teslim aldığı sırada kimlik ibraz edecektir. Hat sahibi ile ibraz edilen kimlik uyuşmuyorsa, ödül teslim edilmeyecektir.

 

Daha fazla bilgi almak için; https://vodafone-cark.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir