Windows 10 Etkinleştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Günümüzde en fazla kullanılan işletim sistemi Windows’dur. Yeni bir bilgisayar aldığımızda ya da anakartımıza tanımlanan bir lisans yok ise karşımıza her zaman “Windows’u etkinleştir” gibi bir yazı çıkar ve bu bizi oldukça rahatsız ediyor. Windows lisanslarının da fiyatlarının ne kadar yüksek olduğundan bahsetmemize gerek yok.

Bizler de sizler için Windows’unuzu nasıl ücretsiz  bir şekilde lisanslayabilirsiniz bunu araştırdık ve güvenilir bir kaynak bulduk. Peki sözü fazla uzatmadan, ücretsiz bir şekilde Windows 10 etkinleştirme işlemini nasıl yapacağız?

Hemen Windows’unu Etkinleştir!

Windows 10 etkinleştirme işlemi için sizlere harika bir web sitesini önereceğiz. Bordo Klavyeli sitesi üzerinde hazırlanan eşsiz rehber sayesinde sadece 3 dakika içerisinde Windows’unuzu orijinal olarak lisanslayabilir ve bir daha karşınıza “Windows’u etkinleştir” yazısının çıkmasını engelleyebilirsiniz.

Bordo Klavyeli’de yer alan videolu ve görselli rehberde yer alan adımları uygulayarak Windows’unuzu etkinleştirebilir, sınırsız bir şekilde Windows’u kullanabilirsiniz.

Hangi Windows 10 türünü kullanıyor olursanız olun, Windows 10 Pro etkinleştirme, Windows 10 Home, Windows 10 Enterprise vs. yazımızın sonunda yer alan linkte yer alan rehber ile kolaylıkla bilgisayarınızı lisanslayıp, ömür boyu lisanslı bir şekilde Windows’u kullanabilirsiniz. Bu işlemi sadece Windows 10 sürümlerinde değil, daha eski Windows’larınızı da etkinleştirmek için kullanabilir, Vista, 7, 8, 8.1 gibi Windows sürümlerini de kolaylıkla lisanslayabilirsiniz.

Karşılaştığımız 10 bilgisayardan 9’unun Windows kullandığını düşünürsek, Windows 10 etkinleştirme işlemi için kullanıcılar her zaman en iyi ve en güvenilir kaynağı araştırmaktadırlar. Sizler de paylaştığımız bu kaynaktan faydalanarak kullanmış olduğunuz, Windows işletim sistemine sahip cihazınızı/cihazlarınızı kolaylıkla lisanslayabilirsiniz. Sadece dakikalar süren bu işlem ile bilgisayarınızda durmadan karşınıza çıkıp sizi rahatsız eden uyarılardan kurtulabilirsiniz.

Kaynak: https://bordoklavyeli.net/windows-10-etkinlestirme/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir