Windows 10 Otomatik Onarım Hatası ve Çözümü

Windows 10 ile birlikte gelen güncellemeler kimi zaman ciddi hataları da beraberinde getiriyor. Bunlardan birisi de birkaç güncelleme önce hayatımıza katılan otomatik onarım hatası. Daha önce de böyle sorunlar ile karşılaşılsa da son güncelleme ile birlikte ciddi bir artış gösterdi. Bu yazımızda Windows 10 otomatik onarım hatası ve çözümü konusuna değineceğiz.

Windows 10 Otomatik Onarım Hatası

Böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız bunun temelli çözümü için kurulum cd / dvd’sinin bulunması gerekmektedir. Eğer böyle bir ürüne sahip değilseniz internet üzerinden kurulumu USB’nize aktararak bir kurulum cihazı haline getirebilirsiniz. Alternatif çözüm bulunmuyor bu aşamada.

İnternet üzerinden sorunun çözümü ile ilgili yaptığımız araştırmalar sonucunda “Bilgisayar Mühendisliği” ismiyle yayın yapan Youtube kanalının videosuna denk geldik. Bu videoda sorun detaylı olarak anlatılmakta ve çözüm paylaşılmaktadır.

Windows 10 Otomatik Onarım Hatası Çözümü

Bu sorunu çözüme kavuşturmak istiyorsanız aşağıdaki videoyu dikkatli bir şekilde izlemelisiniz. Tekrardan belirtmekte fayda var kurulum cd / dvd veya usb cihazınızın olması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir