Windows 10 Yükseltme Hatası ve Çözümü

Windows 8 kullanan kullanıcılar, Windows 10’un hayatımıza girmesi ile birlikte ücretsiz olarak sürüm yükseltmeden faydalanabiliyordu. Tabi bu zamanda çok fazla Windows 8 kullanıcısı kalmadı. Fakat yine de sürüm yükseltmeye karar verenler, işlem yapabiliyor. Bunun için Microsoft’un direkt destek sistemi varken, artık ona da erişim sağlanabiliyor. Bu açıdan Windows 10 yükseltme hatası ile karşılaşabiliyor ve çözüm arayabiliyorsunuz. Yazımızda sizlere windows 10 yükseltme hatası ve çözümü hakkında bilgiler verdik.

Windows 10 Yükseltme Nedir?

Piyasaya sürüldüğü sırada kullanıcıların büyük bir çoğunluğu Windows 8 kullanıyordu ve bu yeni sürümden faydalanmak için bir işlem yapmaları gerekiyordu. Microsoft, sıfırdan kurulum veya sadece yeni lisanslara dağıtılmasından ziyade herkesin faydalanması için Windows 8 kullanan tüm resmi kullanıcılarına ücretsiz olarak geçiş hakkı tanıdı.

Fakat bu geçiş sırasında bazılarında sorunlar yaşandı. Özellikle lisanssız kullananlarda karşılaşılan bu hatanın çözümü de mevcut. Bize gelen yardım çağrılarını inceleyip Windows 10 yükseltme hatası için bir araştırma yaptık ve en doğru sonucu veren içeriği sizlere sunduk.

Aşağıdaki video Dijitaller isimli youtube kanalı tarafından paylaşılmıştır. 9 dakikalık videoda yapılan tüm eylemleri gerçekleştirmeniz dahilinde sorundan tamamen kurtulmanız mümkün. Bu açıdan biz elimizdeki cihazlarda denedik ve problemin ortadan kalktığını gördük.

Windows 10 Yükseltme Hatası Çözümü

Aşağıda yer alan videoyu izledikten sonra sorun hala çözülmemişse lütfen alt kısımda bulunan yorum alanından bize ulaşın, biz sizler için alternatif windows 10 yükseltme hatasının çözümünü sunacağız.

Windows 10 Yükseltme Hatası ve Çözümü” için 4 yorum

  1. windows 10 ilk çıktığında işte bu demiştim.lakin ilerleyen dönemlerde aldığı büyük güncellemelerle iyice sıkıcı olmaya başladı. güvenlik güncellemesi haricinde bir güncellemeye ihtiyaç yoktu aslında. windows işletim sistemleri içerisinde bence en stabil olan windows 8.1 ben hemen hemen her bilgisayarımda windows 8.1 işletim sistemine dönüş yaptım. tavsiye ederim

  2. Tam çözümünü aradığım şey o kadar uğraştım aradım taradım bir türlü bulamamıştım.Bu konu sayesinde çözüme ulaştım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir