Windows 7 – Windows 8 Ürün Anahtarları 2020

Bilgisayar kullanıcılarının büyük bir kısmı Windows sürümleri arasında en çok Windows 7’yi tercih etmiştir. Bundaki temel faktör, özellikle Vista sürümünden sonra stabil ve sorunsuz çalışan bir işletim sistemi olmasıdır. Ardından gelen Windows 8 ise farklılığı ile göz kamaştırmıştır. Günümüzde bu iki sürümü kullanan milyonlarca insan bulunuyor ve bazı bilgisayar kullanıcıları ise yeni cihaz aldıklarında Windows 10 yerine bu iki sürümü tercih etmekte. Peki ilgili işletim sistemi sürümlerinin ürün anahtarlarına nasıl erişebiliriz?

Bu yazımızda sizlere Windows 7 ürün anahtarı ve Windows 8 ürün anahtarları konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Nasıl erişebileceğiniz ve eriştikten sonra ne yapmanız gerektiği konusunda da detaylar ileteceğiz.

Windows 7 Ürün Anahtarı

Windows 7’yi etkin bir şekilde kullanmak ve lisans özelliklerinin tamamından faydalanmak için Windows 7 Ürün Anahtarı kullanmanız gerekir. Fakat eski bir işletim sistemi sürümü olduğu için günümüzde satın almak isteseniz bulmanız imkansız hale gelebilir. Ayrıca Windows 7 ürün anahtarı için maddi bir kaynağı olmayanlar da bu imkandan faydalanmak için genellikle ücretsiz tercihlere yönelirler. Sizlere bu yazımızda önereceğimiz kaynak üzerinden Windows 7 ürün anahtarı konusunda alternatif onlarca seçenekle karşılaşabilir ve mevcut anahtarlar arasından dilediğinizi seçerek işlem yapabilirsiniz.

Ayrıca Windows 7 ürün anahtarı etkinleştirmek için yapmanız gereken işlemleri de adım adım sizlere anlatan bu adres ile sürümden tamamen faydalanabilir ve pek çok sorunun önüne geçebilirsiniz. Bilgiseyrim.com adresinde barınan bu anahtarlara siteye erişim sağlayarak ulaşmanız mümkün.

Windows 8.1 Ürün Anahtarı

Seneler önce piyasaya sürülmüş ve özellikle oyunseverlerin hoşuna gitmese de iş hayatında önemli bir yere sahip olan, yapısı ve özellikleri bakımından iş bilgisayarlarının vazgeçilmezi konumundaki bu sürüm için ürün anahtarı arayanlara müjde. Son yıllarda Windows 8.1 ürün anahtarı bulmak bir hayli zor olsa da bilgiseyrim sayesinde bu zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. İlgili yazılarını incelediğiniz zaman Windows 8.1 ürün anahtarı konusunda onlarca alternatif koda sahipler ve bunların hepsi şu anda işe yaramakta. Ayrıca belirttikleri yönergeleri takip ederseniz, senelerce sorunsuz bir şekilde Windows 8.1 ürün anahtarlarını kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Windows 7 ve Windows 8 ürün anahtarları bulma konusunda ne yapmanız gerektiğine dair bilgi verdik. Daha fazla detay ve farklı konularda bilgi almak için https://bilgiseyrim.com/ adresini tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir