Windows Desktop Bulunamadı Hatası ve Çözümü

Windows 10’da karşımıza sıkça çıkan ve aslında basit bir çözümü olan Desktop Bulunamadı ile ilgili ciddi bir araştırma yaptık ve bu konuda en iyi çözüm yollarını sizlere sunduk. Lafı uzatmadan Windows Desktop Bulunamadı Hatası ve Çözümüne geçelim.

Destek Bulunamadı Hatası Nedir?

Masaüstünüzde “c:\windows\system32\config\systemprofile\desktop” ile başlayan uzun bir hata ile karşılaşırsınız. Burada belirtilen konu desktop dosyasına erişim sağlanamaması ve beraberinde böyle bir hatanın karşılaşılması. Herhangi bir yükleme, kurulum yapmadan bu sorundan kurtulabilirsiniz. Fakat bazı geri dönüşlerde çözümün yeterli olmadığı görülmekte.

Aşağıda yer verdiğimiz çözüm videosu Berk Bal isimli youtube kullanıcısı tarafından paylaşılmış olup %99 oranında çözüm getirmekte. Eğer yorum kısmına gelirseniz orada alternatif çözümler ve daha farklı yöntemlerden de bahsediliyor. Bize göre videoda anlatılan Desktop Bulunamadı Hatası çözümü yeterli olacaktır size.

Windows Desktop Bulunamadı Hatası Çözümü

Bu sorunu ortadan kaldırmak için aşağıda yer alan altı dakikalık videoyu izlemeniz ve yapılan eylemleri gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Eğer sorun hallolmazsa lütfen yorum kısmından bize bildirin. Alternatif çözümleri sizlere sunalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir