Windows Hatası 2 Nasıl Onarılır

Windows bilindiği gibi bir çok güzel özelliğinin yanında oldukça hatalara ve problemlere açık bir işletim sistemidir. bu sebeple yüklenme aşamasından güncelleme aşamasına ve hatta normal stabil kullanımınıa kadar bir çok hata ile kullanıcılarını karşı karşıya bırakmaktadır. Özellikle son zamanlarda ki hatalardan biride Windows 2 hatasıdır.

Bilgisayara yüklenen yazılımlar bazen ya eksik olarak ya da bozuk olarak indirilebiliyor. Bazen bilgisayar kötü amaçlı yazılım diye Windows ait veri dosyalarını silebiliyor ya da çalıştırmıyor. Bilgisayarınızın daha iyi ve hızlı çalışması için haftalık ya da aylık periyotlarla bakımını yapabilirsiniz. Ayrıca bunu manuel değil, bilgisayara komut vererek otomatik hale getirebilirsiniz.

Windows hatası 2

Bilgisayarınız aynı programı çalıştırırken Windows hatası 2 diye kilitleniyor, her seferinde ya da periyodik olarak donuyorsa nasıl bir yol izlemelisiniz.
Windows 2 hatası onarımı için Hata 2 ile ilgili kayıt defterine gidin, bilgisayarınızda bulunan virüs programıyla kötü amaçlı yazılımlara karşı tarama yapın, disk temizleyici ile sistemdeki gereksiz dosya ve verileri silin, bilgisayarınızda bulunan aygıt sistemlerini güncelleyin, sistem değişikliklerini geri yüklemek için Windows sistem geri yüklemeyi kullanın. Hata 2 veren programı kaldırın ya da yeniden yükleyin. Windows sistem denetleyicisi çalıştırın, kullanılabilir Windows güncellemelerin tümünü geri yükleyin. Temiz Windows yüklemesi gerçekleştirin. Bilgisayarınızı çalıştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir