Windows Net Framework 3.5 Yükleme Hatası ve Çözümü

Windows’un hemen hemen her versiyonunda karşımıza çıkan bir hatadan bahsedeceğiz bu yazımızda. Windows Net Framework 3.5 Yükleme Hatası ve Çözümü çok fazla aranan ve cevabının da çeşitli olduğu bir konudur. Elimizden geldiğince alternatif çözümleri sunacağız.

Net Framework 3.5 Yükleme Hatası Nedir?

Birçok yayınlanan program oluşturulmasında framework kullanmakta. Bunu tüm özelliklerinden faydalanarak ya da sadece bir iki özelliğini kullanmak için yapar. Net Framework kullanan ve erişim istenen programlarda eğer cihazınız güncel ve uyumlu değilse böyle bir hata alırsınız.

Aslında programın yüklenme aşamasında genellikle bu dosyalar da yüklenir ve hiçbir sorun yaşamazsınız. Fakat kimi zaman installerda yaşanan aksaklıklar veya cihazınızın sistem dosyalarındaki bozulmalardan dolayı Net Framework 3.5 Yükleme hatası ile karşılaşabilirsiniz.

Bu sorunun çözümü ise birçok alternatif yönteme sahip. Yani ilk yöntem işinize yaramazsa, alternatif yöntemleri de uygulayabilirsiniz. Çünkü temel bir sebebe dayanmıyor. Sistemsel veya yüklediğiniz programdan kaynaklı olabiliyor.

Net Framework 3.5 Yükleme Hatası Çözümü

Karşınıza gelen Net Framework 3.5 yükleme hatasının çözümü için birden fazla seçenek bulunuyor. Hatta Windows 8 veya Windows 10’da yapılacak işlemler bile farklı olabilir. Bu açıdan size her yönü ile hatayı inceleyen ve çözümü sunan bir videoyu paylaşmak istiyoruz. Biz detaylı olarak inceledik ve işlemleri uygulayarak başarılı sonuç aldık.

Super User isimli Youtube kanalı tarafından paylaşılan ve Net Framework 3.5 Yükleme Hatası Çözümü’nü içeren video karşınızda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir