Windows Sürücü Yükle Hatası ve Çözümü

Windows’un baş ağrıtıcı hatalarından biriyle karşınızdayız. Özellikle format atma zamanında karşınıza çıkan bu hatadan dolayı format işlemi de sekteye uğrayabilmektedir. Peki nedir bu sorun? Şimdi detaylarıyla Windows Sürücü Yükle Hatası ve Çözümü‘ne değineceğiz.

Windows Sürücü Yükle Hatası Nedir?

Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 işletim sistemlerinize format atmaya karar verdiniz. Bu olayda kurulum harddiskinize işlem yapmaktadır. Fakat eğer harddiskleri görmüyorsa, işte o zaman sürücü yükle isimli hatayı sizlere sunar. Böylece format işleminiz gerçekleşmez. Bunun dışında normal kullanım aşamasında da karşınıza gelebilecek bir sorundur.

Format atma ekranında harddisklerin kaybolması olarak da nitelendirilebilecek bu sorunun çözümü için internette birçok kaynak vardır, fakat bazıları saçma ve gereksiz işlemler ile sizleri yoruyor. Yaptığımız araştırmalar ve testler dahilinde en pratik ve en hızlı çözümü sizlere sunan yöntemi bulduk ve paylaşmak istedik.

Windows Sürücü Yükle Hatası Çözümü

Karşınıza çıkacak olan windows sürücü yükle hatası çözümü için yapmanız gereken aşağıda yer alan videoyu çalıştırmak ve video sahibinin uyguladığı tüm aşamaları sizin de uygulamanız. Akabinde sorun %90 oranında çözülecektir. Bazı durumlarda ilaç olmamış yapılanlar fakat bir iki rütuş ile çözmek mümkün. Eğer siz de %10’luk dilimde yer alıyorsanız bize ulaşmayı unutmayın.

Windows Sürücü Yükle Hatası ve Çözümü” için 2 yorum

  1. Benimki halen aynı halde çözülmedii Bi yardımcı olur musunuz 2 haftadır açamıyorum bilgisayarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir