WOW Bulmaca Nasıl Oynanır?

Words of wonders bulmaca basitten karmaşığa giden yapısı sayesinde seviyeleri kolayca atlama üzerinde kurulu bir oyundur. Bu oyunu telefon ve tabletlerde istediğiniz her an oynayabilirsiniz. Hem androidde hem de IOS’ da uygulamaları vardır ve çalışır durumdadır. Play storeden ya da IOs dan WOW Bulmaca ismi ile kolaylıkla bulup, ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. İndirme işlemi gerçekleştikten sonra oyuna hemen giriş yaparak oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun birçok bölümden oluşmaktadır. Her bölüm bir ülkede geçmektedir. Meydan okuma ve normal bulmaca oyunları bulunmaktadır. Normal bulmaca oyunları Mısır’ da başlamaktadır. Meydan okuma ilk bölüm Giza’ da başlamaktadır. İkinci bölüm Sfenks’ te devam etmekte ve üçüncü bölüm de Kızıldeniz’ de geçmektedir. Her bölüme bir yer adı verişmiş olması kişilerde merak duygusunu uyandırmıştır. Birçok bölümden oluşması da her leveli atladıkça kelime dağarcığının zenginleşmesine katkıda bulunması için planlanmıştır. Bulmacaları ilgili yerde ve ilgili levelde oynarsınız.

Words of wonders bulmaca içerisinde bölümdeki bütün alan tamamlandıktan sonra, eksiksiz ve doğru şekilde yapıldığı takdirde diğer alana geçilmesine izin verilir. Bir sonraki bölüme geçmeden önce bulmacanın çözülmüş olduğu bölüme ait yerin kısa tanıtımı yapılır. Bir alanı tamamlamadan diğer alana geçilmesine izin verilmez. Keşif yapma amacı ile her bölgenin tanıtımı yapılarak bulmacaları çözülür. Bulmacaları zamana karşı da yarışarak oynama avantajınız bulunmaktadır. Bunu başka oyunculara meydan okuyarak yaparsınız. 24 saat süre ile meydan okumayı seçerseniz oyunu bu süre zarfında önce siz tamamladığınızda ücretsiz olarak bonus özelliğinde elmasları alabilirsiniz.

Words of wonders bulmaca cevapları minimum 2 harfli kelimelerden maksimum da 6 harfli kelimelerden oluşmaktadır. İlgili yerlerin doğru ve eksiksiz doldurulması şartı ile hem elmas kazanabilir hem de oyun
sıralamasında üst yerlere ulaşabilirsiniz. Kendi puanınızda kişilere de meydan okuyarak kelime dağarcığınız ile yarışabilme imkanı yakalarsınız.

Takıldığınız yerler için : wow cevapları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir