Yeni Tanıştığın Birini Kısa Sürede Yatağa Atmak – 2020 Rehberi!

Konu dışı yazılarımızdan biriyle daha karşınızdayız. Özellikle sitemizi takip eden kitlenin en büyük sorunu tanıştığı bir kızla kısa sürede samimiyeti kuramamak ve bu işin devamını getirememek. Biz de sizler için güzel bir tavsiye yazısı hazırladık ve neler yapmanız gerektiği ve pratik çözümler konusunda bilgilendirmeye çalıştık. 2020 rehberi ile yeni tanıştığın birini kısa sürede yatağa atmak yazımız sizlerle.

Tanışma Şeklin ve Tanışma Ortamı Nasıl?

İlk olarak karşı taraf ile tanışma şeklinizin ve tanışma ortamınızın çok önemli olduğunu söyleyebilirim. Örnek vermek gerekirse, bir partide veya bir konserde tanıştığınız, alkollü mekanda bir araya geldiğiniz kişiyi yatağa atma hızınız ile kütüphanede, işte tanıştığınız birini yatağa atma hızınız kesinlikle bir olamaz. Hatta bazı alkollü ortam ve mekanlarda izmirlarına gitmiş kadar hızlı sonuç alabilirsiniz. Bunun nedeni partide olan kişinin zaten eğlenmek istediği ve sizinle yatağa geldiğinde eğlenmeye devam edebileceği iken, işte veya kütüphanede olan kişinin amacının eğlenceden ziyade meşgul olduğudur. Bu da kesinlikle tanışmamanız, ya da olabildiğince uzaktan hareket etmeniz anlamına geliyor.

Tanıştık! Peki Bahane?

Alkollü bir mekanda tanıştığınız biri sonuçta izmir kızlarından olmayacağı için biraz çaba harcamanız gerekebilir. Bu çaba da tabi ki mantıksal sebepler ortaya koymaktan geçer. Kimi tanışacağınız kişiler aslında dünden razı veya okeydir. Fakat hiç aklında olmayan birine bu fikri sokmanız için biraz uğraşmanız gerekecek. Bunu bir örnekle açıklamakta fayda var.

Mekanda tanıştınız ve onu eve atmak istiyorsun. Bunun için öncelikle eve gitmelik bir bahane yakalamalısın. Son zamanlarda alkol fiyatlarının faiş düzeyde olduğunu düşünürsek fiyatların yüksekliğinden dem vurup evde içmenin ucuza geleceğini ve istediğiniz kadar içebileceğinizi söyleyebilirsin. Bu oldukça samimi ve mantıklı bir sebeptir.

Evdeki İlk Adım!

Eve kadar geldi de amaç yatağa atmaksa son bir adım kalmış demektir. O da yakınlaşmak. Evde otururken ilk başta farklı koltuklarda bulun. Ardından telefonundan Instagram, Twitter gibi bir araç üzerinden komik bir şey bul ve ona göstermek için yanına otur ve o fotoğraf, gönderi üzerine biraz konuş. Ardından da bulunduğun yerden kalkma ve yan yana sohbet etmeye devam et. O sırada yakınlaşmalar başlayacaktır. Bunun dışında eğer samimiyet kurulmuşsa ve öğrenci evi gibi bir evde kalıyorsanız yatakta oturmaya çalışın. Bu sayede en ufak bir uzanmada işlemler bir anda hız kazanacaktır.

Belirttiğimiz gibi bu işlemler direkt okey olan kişi ile aklında dahi olmayan arasındakileri kapsayan bir rehberdir. Fakat bu konuda en garanti, bulunduğunuz konumdaki yerleri tercih etmek. Mesela buca kızlarına gideceksiniz ve saniyeler içinde işlemi tamamlayacaksınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir